Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kroos neemt na verlies tegen Spanje afscheid als profvoetballer

Kroos neemt na verlies tegen Spanje afscheid als profvoetballer

STUTTGART (ANP) - Door de uitschakeling van gastland Duitsland op het EK voetbal heeft Toni Kroos zijn laatste wedstrijd gespeeld als profvoetballer. De 34-jarige middenvelder nam eerder al afscheid van Real Madrid, waar hij sinds 2014 speelde.

Kroos kwam na de nederlaag in de kwartfinales tegen Spanje uit op 114 interlands voor Duitsland. Hij debuteerde in maart 2010 in een oefeninterland tegen Argentinië. Alleen Bastian Schweinsteiger, Manuel Neuer, Thomas Müller, Lukas Podolski, Miroslav Klose en Lothar Matthäus hebben er meer verzameld.

Met zijn land won Kroos in 2014 de wereldtitel in Brazilië. In clubverband veroverde hij zes keer de Champions League: één keer met Bayern München en vijf keer met Real Madrid. Ook de wereldbeker voor clubteams won hij zesmaal.

Daarnaast werd Kroos met Bayern München driemaal kampioen van Duitsland en pakte hij drie keer de nationale beker. In het shirt van Real Madrid schreef de middenvelder vier keer de landstitel op zijn naam, plus één keer de nationale beker.

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

2 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

5 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

5 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

7 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

7 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

8 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

8 uur geleden