Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kromowidjojo als snelste naar finale 50 meter vlinderslag

Kromowidjojo als snelste naar finale 50 meter vlinderslag

ABU DHABI (ANP) - Zwemsters Ranomi Kromowidjojo en Maaike de Waard hebben zich bij de WK kortebaan in Abu Dhabi geplaatst voor de finale van de 50 meter vlinderslag. Kromowidjojo, de wereldkampioene op dit nummer in 2018, zette met 24,61 verreweg de beste tijd neer. Maaike de Waard kwam tot 25,19 en dat was goed voor de vierde tijd.

Thom de Boer heeft zich geplaatst voor de finale op de 50 meter vrije slag. Met 20,98 werd hij tweede in zijn halve finale achter de Canadees Joshua Liendo Edwards. In totaal had hij de vierde tijd. Jesse Puts redde het niet. De wereldkampioen van 2016 kwam tot 21,41 en werd daarmee dertiende.

Marrit Steenbergen bereikte de finale van de 100 meter wisselslag. Ze zette met 58,75 de zevende tijd neer. De Zwitserse Maria Ugolkova was met 58,25 de snelste. Kim Busch redde het niet. Ze werd met 59,82 zestiende.

Meer uit Sport

Tennisser Zverev verwart tegenstander De Jong met Frenkie

PARIJS (ANP/DPA) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft zijn komende tegenstander Jesper de Jong op Roland Garros verward met voetballer Frenkie de Jong. De nummer 3 van de wereld werd na zijn gewonnen partij in de derde ronde tegen de Fransman Quentin Halys gevraagd naar zijn nieuwe rol als favoriet, na de uitschakeling van Jannik Sinner en Novak Djokovic. "Ik weet niet hoe vaak ik het nog moet zeggen, maar ik speel mijn volgende partij tegen Frenkie de Jong en de rest interesseert me niet."

2 uur geleden
Zverev verslaat Halys en treft De Jong in achtste finale

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.

11 uur geleden
Trotse tennisser De Jong: ik ben er mentaal bij gebleven

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."

11 uur geleden
De Jong na stunt tegen Chatsjanov in vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.

14 uur geleden
Wielrenner Kuss wint koninginnenrit van de Giro d'Italia

PIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.

17 uur geleden
Wielrenner Kooij sprint naar etappezege in Boucles de la Mayenne

CHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.

18 uur geleden
Drievoudig etappewinnaar Narváez stapt af in Ronde van Italië

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.

22 uur geleden