Kroatische verdediger Gvardiol tekent voor vijf jaar bij City
MANCHESTER (ANP) - De Kroatische verdediger Josko Gvardiol heeft voor vijf jaar getekend bij Manchester City. De 21-jarige Gvardiol komt over van RB Leipzig uit Duitsland.
"Iedereen die Manchester City afgelopen seizoen heeft zien spelen weet dat ze het beste team ter wereld hebben", aldus Gvardiol. "Dat ze drie prijzen pakten zegt alles over de kwaliteiten waarover de ploeg beschikt."
Manchester City-trainer Pep Guardiola maakte er vrijdag al geen geheim van dat de komst van Gvardiol een kwestie van tijd was. De verdediger onderging vrijdag de medische keuring. "Iedereen weet dat hij hier is en hopelijk kunnen we de deal in de komende uren of dagen afronden", zei Guardiola.
90 miljoen euro
Manchester City zou 90 miljoen euro betalen voor de Kroaat, die al 21 interlands heeft gespeeld.
RB Leipzig nam Gvardiol in 2020 over van Dinamo Zagreb.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
38 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
51 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
1 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
12 uur geleden