Kroaat Dodig en Amerikaan Krajicek winnen dubbel op ABN AMRO Open
ROTTERDAM (ANP) - De Kroatische tennisser Ivan Dodig en de Amerikaan Austin Krajicek hebben op het ABN AMRO Open het dubbelspeltoernooi gewonnen. Dodig en Krajicek versloegen in de finale de Australiër Matthew Ebden en Rohan Bopanna uit India met 7-6 (5) 2-6 12-10.
In de beslissende matchtiebreak werkten Dodig en Krajicek bij 10-9 één wedstrijdpunt weg. Ze wonnen de laatste drie punten van de eindstrijd.
Dodig (38) en Krajicek (32) waren als derde geplaatst in Ahoy. Zes jaar geleden was Dodig ook al de beste in het dubbelspel in Rotterdam, toen aan de zijde van de Spanjaard Marcel Granollers.
Vorig jaar ging de titel in het dubbelspel naar Robin Haase en Matwé Middelkoop, maar dit jaar slaagde geen enkele Nederlandse speler erin de tweede ronde van het dubbelspel te halen.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
7 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
8 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
10 uur geleden