Kritische Ten Hag: Huntelaar was voor mij hoogtepunt van avond
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag was geen tevreden trainer na de zege van Ajax op FC Twente (1-3). "We hebben veel te veel kansen gemist", mopperde hij. "We waren niet meedogenloos bij het afwerken. Het scheelde niet veel of we hadden hier 2 punten verloren. Dat hadden we ons dan heel erg moeten aanrekenen."
Sébastien Haller kopte Ajax in de zevende minuut op voorsprong. "Maar daarna bleven we maar kansen missen en geven we voor rust ook nog wat mogelijkheden weg", zei Ten Hag. "Maar als je naar de kansenverhouding kijkt, dan kan het bijna niet dat het na 84 minuten 1-1 staat", doelde hij op de late gelijkmaker van Julio Pleguezuelo.
"Dan komt Huntelaar in het veld en die doet het voor ons. Hij maakt er gewoon twee. Dat was voor mij het hoogtepunt van de avond. Wat een winnaar is hij. Het is dat het in zijn kuit schoot, anders was hij nog op jacht naar de 1-4 gegaan."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Peter Bosz, Dick Schreuder en Anthony Correia zijn de genomineerden voor de Rinus Michels Award voor beste coach van het Eredivisieseizoen. Bosz, die de prijs de afgelopen twee seizoenen won, werd voor de derde keer op rij kampioen met PSV. Schreuder hielp NEC in zijn debuutseizoen naar de derde plaats en kwalificatie voor de voorronden van de Champions League. Correia verzekerde zich met het gepromoveerde Telstar van directe handhaving.
41 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
3 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
5 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
8 uur geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
17 uur geleden