Kritische De Bruyne: niemand luistert naar de spelers
LONDEN (ANP) - De Belgische international Kevin De Bruyne (29) begint naar eigen zeggen een beetje voetbalmoe te worden. "Als het seizoen zo doorgaat, speel ik twee jaar achter elkaar zonder een vakantieperiode", klaagde de spelmaker van Manchester City in Londen waar hij zondag met de 'Rode Duivels' aantreedt tegen Engeland voor de Nations League. "Soms maak ik me zorgen, zeker als ik kijk naar mijn eigen situatie. Maar niemand luistert er naar de spelers."
De Bruyne had in de afgelopen zomer, met het langgerekte seizoen vanwege de coronacrisis, slechts een dag of acht vrijaf. "En ik kon nog niet eens op vakantie, omdat mijn vrouw zwanger was. Mentaal is dat best zwaar. Zoals iedereen heb ik ook vakantie nodig om tot rust te komen en mijn lichaam te laten herstellen van alle inspanningen. En als dan iedereen zegt, dat we veel geld verdienen en dat we die drukke agenda maar moeten accepteren, dan is dat maar zo. Ik voorspel echter de komende maanden veel blessures in het topvoetbal."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
3 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
13 uur geleden