
Krappe zege Liverpool bij Wolverhampton Wanderers
WOLVERHAMPTON (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een benauwde zege geboekt bij middenmoter Wolverhampton Wanderers. De uittredende kampioen won met 1-0. Voor Liverpool was het de tweede competitiezege in acht wedstrijden.
Liverpool kwam op slag van rust op voorsprong. Op aangeven van Sadio Mané trof Diogo Jota doel. De Portugees kwam vorig jaar over van Wolverhampton Wanderers.
Na de rust slaagde Liverpool er niet in de voorsprong uit te bouwen. De ploeg van coach Jürgen Klopp kon de krappe marge echter vasthouden tot het eindsignaal, dat door een hoofdblessure in de slotfase bij doelman Rui Patricio nog enige tijd op zich liet wachten. Aanvoerder Georginio Wijnaldum ging bij Liverpool in de 67e minuut naar de kant. Bij de thuisclub bleef Ki-Jana Hoever op de bank.
Liverpool, dat zich afgelopen woensdag ten koste van RB Leipzig plaatste voor de kwartfinales van de Champions League, staat op de zesde plaats. De ploeg van Klopp heeft 5 punten minder dan nummer 4 Chelsea. De top 4 plaatst zich voor de groepsfase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Mohamed Ihattaren zet zijn voetballoopbaan voort bij Fortuna Sittard. De Limburgse Eredivisionist heeft de 23-jarige middenvelder voor een jaar gecontracteerd met een optie voor nog een jaar. Ihattaren kwam sinds september vorig jaar uit voor RKC Waalwijk. Toen die club degradeerde, kondigde de Utrechter zijn vertrek aan.
9 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is akkoord met het ontbinden van contracten van spelers, als die de overstap kunnen maken naar een andere club uit het betaald voetbal. Dat is volgens spelersvakbond VVCS de uitkomst van een gesprek op Papendal. De vakbond had gedreigd met een arbitragezaak bij de KNVB, maar die is nu van de baan.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft met de Italiaanse verdediger Giovanni Leoni de volgende zomeraankoop binnen. Dat bevestigde trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het eerste competitieduel met Bournemouth van vrijdag.
7 uur geledenUDINE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft hard uitgehaald naar de mensen die aanvaller Mathys Tel racistisch hebben bejegend na zijn gemiste strafschop woensdag tegen Paris Saint-Germain. De 20-jarige Fransman miste de vierde penalty, waarna PSG de strijd om de Europese Supercup won. Eerder had ook Oranje-international Micky van de Ven zijn strafschop gemist.
9 uur geledenUDINE (ANP/AFP) - Trainer Luis Enrique vindt dat Paris Saint-Germain ten koste van Tottenham Hotspur onterecht de Europese Supercup heeft gewonnen. "Je kon het verschil zien tussen Tottenham dat al zes weken heeft getraind en wij met slechts zes dagen. Dat is zo'n groot verschil. Ik ben blij met het resultaat, maar het was niet echt eerlijk", zei de coach na het late terugkomen tot 2-2 en de zege via strafschoppen in het Italiaanse Udine.
10 uur geledenUDINE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst de Europese Supercup veroverd. De winnaar van de Champions League won in het Italiaanse Udine na strafschoppen van Tottenham Hotspur, de titelhouder van de Europa League. De stand na de reguliere speeltijd was 2-2, na twee late treffers van PSG.
20 uur geledenARNHEM (ANP) - Interim-directeur Jaap Noltes neemt eind deze maand afscheid van Vitesse. De 32-jarige Tukker bevestigde berichtgeving hierover van De Gelderlander en Omroep Gelderland. Noltes (32) wordt manager van de Academie van FC Twente en Heracles.
1 dag geleden