Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krant: Belgische oud-zakenman Guy Ullens overleden

Krant: Belgische oud-zakenman Guy Ullens overleden

BRUSSEL (ANP) - De Belgische oud-zakenman en kunstverzamelaar Guy Ullens is op 90-jarige leeftijd overleden, meldt de krant La Libre. Ullens werd eind jaren tachtig rijk met de verkoop van suikerbedrijf Tiense Suiker. Hij richtte zich na zijn pensioen in 2000 op liefdadigheid en het verzamelen van hedendaagse kunst. Ullens kwam twee jaar geleden ook in het nieuws toen zijn zoon zijn vrouw voor zijn ogen doodschoot.

Het vermogen van Ullens, geboren in een adellijke familie, werd ooit geschat op 3 miljard euro. De baron had vier kinderen uit zijn eerste huwelijk. In 2000 trouwde hij voor de tweede keer, met Myriam Ullens, die in conflict kwam met haar stiefzoon Nicolas Ullens. Die schoot haar in maart 2023 dood, waarbij ook zijn vader gewond raakte. Later gaf Nicolas zich aan bij de politie. Justitie meldde dat het motief voor de moord te maken had met "een familiaal conflict van financiƫle aard".

Meer uit Financieel

Apple stelt aan Brussel verbetervoorstellen voor App Store voor

CUPERTINO (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Apple heeft Brussel aangeboden zijn App Store grondig te herzien om de Europese mededingingsautoriteiten tevreden te stellen. Daarmee wil het Amerikaanse techconcern een nieuwe boete vermijden, nadat Europese toezichthouders in april al een geldstraf van 500 miljoen euro oplegden voor het overtreden van de wet digitale markten (Digital Markets Act).

14 minuten geleden
Minder vergunningen voor nieuwbouwwoningen afgegeven

DEN HAAG (ANP) - Het aantal afgegeven bouwvergunningen voor woningen is in de eerste vijf maanden van dit jaar gedaald tot 33.000, maakte het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) bekend. In dezelfde periode vorig jaar werden voor de bouw van 38.000 nieuwe woningen vergunningen afgegeven.

17 minuten geleden
Aantal windmolens met meer dan de helft gegroeid in tien jaar

DEN HAAG (ANP) - Het aantal windmolens op het land in Nederland is in minder dan tien jaar met 61 procent gestegen tot 3553. Sinds 2020 kwamen er ook honderden enorme windturbines van boven de 200 meter bij, heeft het Kadaster becijferd.

47 minuten geleden
Opnieuw lagere resultaten voor sportkledingfabrikant Nike

BEAVERTON (ANP/BLOOMBERG) - Sportkledingfabrikant Nike heeft zijn omzet en winst afgelopen kwartaal verder zien terugvallen. De vorig jaar aangetreden topman Elliott Hill blijft proberen de weg omhoog terug te vinden na misstappen bij Nike in de afgelopen jaren, waaronder een mislukte terugtrekking uit groothandelspartnerschappen en een te grote nadruk op lifestyleschoenen. Zijn inspanningen worden echter belemmerd door zwakke bestedingen in veel landen en stevige concurrentie.

7 uur geleden
Wall Street schudt geopolitieke zorgen van zich af

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De belangrijkste beursgraadmeters op Wall Street hebben donderdag hun opmars richting recordstanden voortgezet. Beleggers leken eerdere zorgen over alle geopolitieke onrust van zich af te schudden in de hoop dat een hervatting van renteverlagingen door de Federal Reserve de vooruitzichten voor de economie en het Amerikaanse bedrijfsleven zal versterken.

8 uur geleden
Personeelstekort in kinderopvang lijkt langzaam af te nemen

UTRECHT (ANP) - Het personeelstekort in de kinderopvang lijkt langzaam af te nemen. Dat meldt Kinderopvang werkt! in een arbeidsmarktpeiling waarover NU.nl eerder schreef. Toch zijn er ook zorgen omdat een deel van de tekorten al langere tijd speelt.

8 uur geleden
JDE Peet's verhoogt opnieuw prijzen Douwe Egberts-koffie

AMSTERDAM (ANP) - JDE Peet's, het bedrijf achter merken als Douwe Egberts en Pickwick, verhoogt opnieuw zijn prijzen. Dit bevestigt topman Michiel Muller van onlinesupermarkt Picnic na berichtgeving van Het Financieele Dagblad. De krant wist de hand te leggen op een document dat supermarkten intern gebruiken bij prijsonderhandelingen. Daaruit bleek dat koffie in de winkel 15 tot 25 procent duurder zou kunnen worden.

9 uur geleden