Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kramer volledig van slag door gezondheidsproblemen in familie

Kramer volledig van slag door gezondheidsproblemen in familie

HAMAR (ANP) - Voor schaatser Sven Kramer is de WK allround in Hamar, die zaterdag voor hem beginnen, niet meer van belang. "Ik heb een slechte week achter de rug", liet de 33-jarige Fries in een korte verklaring in het schaatsershotel weten.

"We hebben gezondheidsproblemen in de familie gehad. Dat is dusdanig erg voor de persoon in kwestie en niet in de laatste plaats voor ons als familie ook, dat het een heel heftige week voor ons is geweest. Ik heb me dus totaal niet kunnen voorbereiden op dit toernooi, maar ik doe wel mee. Daarvoor ben ik hier naartoe gekomen."

Kramer, die woensdagmiddag in Noorwegen arriveerde, deed zichtbaar aangedaan zijn verhaal. Hij vroeg de aanwezige pers geen opnamen van hem te maken. "Ik vraag jullie uit respect om terughoudend te zijn in de publicaties. Dat zou ik fijn vinden."

Bijzaak

Kramer benadrukte dat het schaatsen voor hem nu bijzaak is. "Het WK is nu totaal niet belangrijk, maar ik ben er nu toch. Dus ik doe mee, maar het heeft wat mij betreft weinig zin om nog een voorbeschouwing te geven op dit toernooi."

Recordhouder Kramer pakte negen keer de wereldtitel allround. In de laatste twee jaar moest hij voorrang verlenen aan ploeggenoot Patrick Roest.

Meer uit Sport

Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

45 minuten geleden
Álex Márquez wint sprintrace bij Grote Prijs van Catalonië

MONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.

53 minuten geleden
Team Verstappen is begonnen aan de 24 uur van de Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.

2 uur geleden
Schilder werpt kogel over magische grens van 21 meter

SHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.

4 uur geleden
Sinner en Medvedev maken halve finale vanwege regen zaterdag af

ROME (ANP) - De halve finale tussen tennissers Jannik Sinner en Daniil Medvedev bij het masterstoernooi van Rome is vrijdag stilgelegd en wordt zaterdag afgemaakt. Bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner begon het te regenen. Omdat het slechte weer aanhield, besloot de scheidsrechter rond 23.00 uur om het restant te verplaatsen naar de volgende dag.

18 uur geleden
Tennisser Ruud verslaat Darderi en is finalist in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Casper Ruud (27) heeft zich als eerste verzekerd van een finaleplaats bij het tennistoernooi van Rome. De Noorse nummer 25 van de wereld gunde de Italiaan Luciano Darderi (24) voor eigen publiek slechts twee games: 6-1 6-1.

22 uur geleden
Voormalig Belgische wielerkampioene (19) overleden aan botkanker

DEN HAAG (ANP/BELGA) - De Belgische voormalige wielerkampioene Jilke Michielsen is op 19-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van botkanker. Dat werd vrijdag bekendgemaakt op haar Instagramaccount, waar ze de afgelopen tijd verschillende updates plaatste over haar gezondheid.

22 uur geleden