Kramer verlengt contract bij RKC tot medio 2025
WAALWIJK (ANP) - Michiel Kramer staat tot de zomer van 2025 onder contract bij RKC Waalwijk. De 34-jarige spits had een aflopend contract, maar de Waalwijkers hebben hem voor twee extra seizoenen gestrikt.
"Michiel heeft de afgelopen twee jaar precies hetgeen gedaan wat wij van hem verwachtten. Wij zijn dan ook verheugd om zijn contract met twee jaar te verlengen en gebruik te kunnen maken van zijn kwaliteit en ervaring", zei algemeen directeur Frank van Mosselveld.
Kramer heeft vijftig competitiewedstrijden gespeeld voor RKC en was daarin achttien keer trefzeker. Dit seizoen staat hij op zeven doelpunten voor de nummer 10 van de Eredivisie.
Kramer kwam in 2021 over van ADO Den Haag. Daarvoor speelde hij voor onder meer Feyenoord, Sparta Rotterdam en FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
9 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
9 uur geleden