Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kramer meldt zich af voor 10 kilometer op OKT in Thialf

Kramer meldt zich af voor 10 kilometer op OKT in Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Sven Kramer zal dinsdag niet van start gaan op de 10 kilometer op het olympisch kwalificatietoernooi. Dat betekent dat de 35-jarige Fries die afstand definitief niet zal rijden op de Olympische Spelen in Beijing in februari.

"Samen met mijn team besloten om op het OKT geen 10.000 meter te rijden. Volledige focus op de 5000 meter en ploegachtervolging. Volgende halte de EK Afstanden", schrijft Kramer op Twitter.

De drievoudig olympisch kampioen op de 5000 meter werd zondag op het OKT derde op de 5000 meter en maakt daarmee grote kans op deelname aan de Spelen in Beijing, omdat bondscoach Jan Coopmans hem hoogstwaarschijnlijk ook zal willen inzetten op de ploegachtervolging. De schaatser zei toen al dat hij graag de 5000 meter wilde rijden op de EK afstanden.

Meer uit Sport

Honkballers met monsterzege naar kwartfinales van EK

BRNO (ANP) - De Nederlandse honkballers hebben zich op het Europees kampioenschap met veel machtsvertoon voor de kwartfinales geplaatst. Oranje was in het laatste groepsduel ook veel te sterk voor Kroatië (15-2). De ploeg van bondscoach Evert-Jan 't Hoen leidde na drie innings al met 12-1 in het Tsjechische Brno, na een homerun van Ray-Patrick Didder en maar liefst twaalf honkslagen.

3 uur geleden
Italiaan Viviani behaalt in Kroatië eerste wielerzege in jaar tijd

SINJ (ANP) - Wielrenner Elia Viviani heeft sinds lange tijd weer een wedstrijd gewonnen. De 34-jarige Italiaan, die fietst voor INEOS Grenadiers, was dinsdag de snelste in de massasprint in de eerste etappe van de Ronde van Kroatië.

5 uur geleden
Zverev draait achterstand tegen Safioellin om en pakt 21e titel

CHENGDU (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor de 21e keer een toernooi op de ATP Tour gewonnen. De 26-jarige Duitser was dinsdag de beste in de eindstrijd in Chengdu in China. Zverev stond tegen de Rus Roman Safioellin de eerste set af, maar won alsnog: 6-7 (2) 7-6 (5) 6-3.

6 uur geleden
UEFA laat Russische jeugdteams weer deelnemen aan toernooien

LIMASSOL (ANP) - Russische jeugdteams mogen weer meedoen aan internationale voetbaltoernooien. Dat heeft het uitvoerend comité van de Europese voetbalbond UEFA dinsdag bepaald tijdens een bijeenkomst in Limassol op Cyprus. Seniorenteams blijven, zolang Rusland oorlog voert in Oekraïne, wel uitgesloten.

6 uur geleden
Russische tennisser Chatsjanov wint na vijf jaar weer ATP-toernooi

ZHUHAI (ANP) - Karen Chatsjanov heeft voor het eerst sinds vijf jaar weer een ATP-toerrnooi gewonnen. De Russische tennisser, die op de wereldranglijst op de vijftiende plek staat, deed dat dinsdag in Zhuhai in China.

7 uur geleden
VN spreekt zich uit tegen kledingvoorschrift na Frans verbod hijab

GENÈVE (ANP/AFP) - De Verenigde Naties (VN) hebben benadrukt dat zij tegen de meeste kledingvoorschriften voor vrouwen zijn. Dat verklaarde woordvoerster Marta Hurtado van het bureau voor mensenrechten van de VN, nadat Frankrijk zijn olympische atleten had verboden de islamitische hijab te dragen tijdens de Spelen van 2024 in Parijs.

8 uur geleden
Griekspoor als eerste geplaatst op tennistoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Tallon Griekspoor is deze week als eerste geplaatst op het ATP-toernooi van Astana. De beste tennisser van Nederland, de mondiale nummer 24, hoeft vanwege zijn status in de eerste ronde niet in actie te komen.

9 uur geleden