Kramer: juist nu belangrijk verbinding te houden bij Jumbo
WOLVEGA (ANP) - De mensen die bij Jumbo werken of bij het bedrijf betrokken zijn, moeten dicht bij elkaar blijven. Dat zei Sven Kramer woensdag in Wolvega bij de presentatie van schaatsploeg Jumbo-Visma voor het nieuwe seizoen, naar aanleiding van de gebeurtenissen rond Jumbo-topman Frits van Eerd die werd opgepakt als verdachte in een groot witwasonderzoek.
Kramer beƫindigde begin dit jaar na de Olympische Spelen in Beijing zijn schaatsloopbaan en werd eerder deze maand aangesteld als directeur business development bij Jumbo-Visma. "Jumbo zit in zwaar weer, daar hoeven we onze ogen niet voor te sluiten", aldus Kramer, die zich in zijn nieuwe functie onder meer toelegt op het management en de zakelijke ondersteuning van de schaatsploeg. Ook zet de viervoudig olympisch kampioen zijn netwerk in voor de verdere commerciƫle groei van de organisatie.
Kramer dankte Jumbo-bestuurders Ton van Veen en Rogier Riemersma, die ondanks de onrust rond Van Eerd toch bij de presentatie aanwezig waren. "Het is belangrijk om verbinding te houden en het warme hart uit te dragen", sprak Kramer.
Van Eerd werd vorige week zondag vrijgelaten, maar het Openbaar Ministerie beschouwt hem nog wel als verdachte. Hij besloot enkele dagen later om zijn functie als algemeen directeur van de supermarktketen voorlopig neer te leggen.
Meer uit Sport
SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
4 minuten geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
8 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
8 uur geledenTREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.
9 uur geleden