Kramer helpt RKC met twee doelpunten aan punt bij Fortuna
SITTARD (ANP) - Michiel Kramer heeft bij RKC Waalwijk opnieuw zijn waarde bewezen. De oud-spits van Feyenoord maakte in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard beide doelpunten voor zijn elftal: 2-2. Twee weken geleden had Kramer met een treffer ook al een belangrijk aandeel in de zege op AZ (1-0). Met drie doelpunten is Kramer nu, samen met Feyenoorder Bryan Linssen, topscorer van de Eredivisie.
Fortuna begon voor eigen publiek het best. Na een goede, harde voorzet vanaf de rechterkant schoot de Fransman Samy Baghdadi de bal halverwege de eerste helft hoog in het dak van het doel. Kramer zorgde in de 38e minuut voor de gelijkmaker. Hij stond op de juiste plek om de bal in het doel te tikken, nadat doelman Yanick van Osch na een hoekschop in eerste instantie had gered op een kopbal van Ahmed Touba.
De 1-2 viel in de 55e minuut. Na een voorzet van de Deen Jens Odgaard kon Kramer de bal in het lege doel koppen. Fortuna wist de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen dankzij Mats Seuntjens. De aanvaller scoorde in de 68e minuut na een goede steekpass van Tesfaldet Tekie.
In blessuretijd schoot RKC'er Lennerd Daneels de bal in kansrijke positie, uit een vrije trap, over het doel.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
16 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
20 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
21 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
1 dag geleden