Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kramer helpt RKC met twee doelpunten aan punt bij Fortuna

Kramer helpt RKC met twee doelpunten aan punt bij Fortuna

SITTARD (ANP) - Michiel Kramer heeft bij RKC Waalwijk opnieuw zijn waarde bewezen. De oud-spits van Feyenoord maakte in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard beide doelpunten voor zijn elftal: 2-2. Twee weken geleden had Kramer met een treffer ook al een belangrijk aandeel in de zege op AZ (1-0). Met drie doelpunten is Kramer nu, samen met Feyenoorder Bryan Linssen, topscorer van de Eredivisie.

Fortuna begon voor eigen publiek het best. Na een goede, harde voorzet vanaf de rechterkant schoot de Fransman Samy Baghdadi de bal halverwege de eerste helft hoog in het dak van het doel. Kramer zorgde in de 38e minuut voor de gelijkmaker. Hij stond op de juiste plek om de bal in het doel te tikken, nadat doelman Yanick van Osch na een hoekschop in eerste instantie had gered op een kopbal van Ahmed Touba.

De 1-2 viel in de 55e minuut. Na een voorzet van de Deen Jens Odgaard kon Kramer de bal in het lege doel koppen. Fortuna wist de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen dankzij Mats Seuntjens. De aanvaller scoorde in de 68e minuut na een goede steekpass van Tesfaldet Tekie.

In blessuretijd schoot RKC'er Lennerd Daneels de bal in kansrijke positie, uit een vrije trap, over het doel.

Meer uit Voetbal

Rechtsback Sampsted volgt Deijl op bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.

19 minuten geleden
Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

16 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

23 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 dag geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

1 dag geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

1 dag geleden