Kramer helpt RKC met twee doelpunten aan punt bij Fortuna
SITTARD (ANP) - Michiel Kramer heeft bij RKC Waalwijk opnieuw zijn waarde bewezen. De oud-spits van Feyenoord maakte in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard beide doelpunten voor zijn elftal: 2-2. Twee weken geleden had Kramer met een treffer ook al een belangrijk aandeel in de zege op AZ (1-0). Met drie doelpunten is Kramer nu, samen met Feyenoorder Bryan Linssen, topscorer van de Eredivisie.
Fortuna begon voor eigen publiek het best. Na een goede, harde voorzet vanaf de rechterkant schoot de Fransman Samy Baghdadi de bal halverwege de eerste helft hoog in het dak van het doel. Kramer zorgde in de 38e minuut voor de gelijkmaker. Hij stond op de juiste plek om de bal in het doel te tikken, nadat doelman Yanick van Osch na een hoekschop in eerste instantie had gered op een kopbal van Ahmed Touba.
De 1-2 viel in de 55e minuut. Na een voorzet van de Deen Jens Odgaard kon Kramer de bal in het lege doel koppen. Fortuna wist de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen dankzij Mats Seuntjens. De aanvaller scoorde in de 68e minuut na een goede steekpass van Tesfaldet Tekie.
In blessuretijd schoot RKC'er Lennerd Daneels de bal in kansrijke positie, uit een vrije trap, over het doel.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
1 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
3 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geleden