Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kramer helpt RKC met twee doelpunten aan punt bij Fortuna

Kramer helpt RKC met twee doelpunten aan punt bij Fortuna

SITTARD (ANP) - Michiel Kramer heeft bij RKC Waalwijk opnieuw zijn waarde bewezen. De oud-spits van Feyenoord maakte in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard beide doelpunten voor zijn elftal: 2-2. Twee weken geleden had Kramer met een treffer ook al een belangrijk aandeel in de zege op AZ (1-0). Met drie doelpunten is Kramer nu, samen met Feyenoorder Bryan Linssen, topscorer van de Eredivisie.

Fortuna begon voor eigen publiek het best. Na een goede, harde voorzet vanaf de rechterkant schoot de Fransman Samy Baghdadi de bal halverwege de eerste helft hoog in het dak van het doel. Kramer zorgde in de 38e minuut voor de gelijkmaker. Hij stond op de juiste plek om de bal in het doel te tikken, nadat doelman Yanick van Osch na een hoekschop in eerste instantie had gered op een kopbal van Ahmed Touba.

De 1-2 viel in de 55e minuut. Na een voorzet van de Deen Jens Odgaard kon Kramer de bal in het lege doel koppen. Fortuna wist de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen dankzij Mats Seuntjens. De aanvaller scoorde in de 68e minuut na een goede steekpass van Tesfaldet Tekie.

In blessuretijd schoot RKC'er Lennerd Daneels de bal in kansrijke positie, uit een vrije trap, over het doel.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

2 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

2 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

3 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

5 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

5 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

12 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

14 uur geleden