Krajicek presenteert sterk bezette editie ABN AMRO Open
ROTTERDAM (ANP) - Toernooidirecteur Richard Krajicek rekent met tien tennissers uit de top 20 bij de ABN AMRO Open op een van de sterkst bezette edities ooit. Naast drie wereldtoppers uit de top 5 als Jannik Sinner, Carlos Alcaraz en Daniil Medvedev doen er ook drie Nederlanders mee aan het hoofdtoernooi. Tallon Griekspoor, de nummer 1 van Nederland, komt als 40e van de wereldranglijst op eigen kracht binnen. Botic van de Zandschulp en Mees Röttgering krijgen een wildcard van Krajicek. De derde speciale uitnodiging gaat naar de Zwitserse veteraan Stan Wawrinka (39).
Krajicek kijkt uit naar het toernooi, dat dit jaar van 1 tot 9 februari plaatsvindt, een week na de Australian Open. "Ik ben heel blij met ons deelnemersveld", zei Krajicek bij de presentatie in Rotterdam. "Het is mooi dat we Alcaraz voor het eerst vast hebben weten te leggen. Het is te hopen dat iedereen komt."
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.
9 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
10 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
10 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
12 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
12 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
12 uur geleden