Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krajicek presenteert sterk bezette editie ABN AMRO Open

Krajicek presenteert sterk bezette editie ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Toernooidirecteur Richard Krajicek rekent met tien tennissers uit de top 20 bij de ABN AMRO Open op een van de sterkst bezette edities ooit. Naast drie wereldtoppers uit de top 5 als Jannik Sinner, Carlos Alcaraz en Daniil Medvedev doen er ook drie Nederlanders mee aan het hoofdtoernooi. Tallon Griekspoor, de nummer 1 van Nederland, komt als 40e van de wereldranglijst op eigen kracht binnen. Botic van de Zandschulp en Mees Röttgering krijgen een wildcard van Krajicek. De derde speciale uitnodiging gaat naar de Zwitserse veteraan Stan Wawrinka (39).

Krajicek kijkt uit naar het toernooi, dat dit jaar van 1 tot 9 februari plaatsvindt, een week na de Australian Open. "Ik ben heel blij met ons deelnemersveld", zei Krajicek bij de presentatie in Rotterdam. "Het is mooi dat we Alcaraz voor het eerst vast hebben weten te leggen. Het is te hopen dat iedereen komt."

Meer uit Sport

Keniaanse Ngetich verovert titel bij WK veldlopen

TALLAHASSEE (ANP/BELGA) - Atlete Agnes Ngetich heeft in het Amerikaanse Tallahassee de gouden medaille veroverd bij het WK veldlopen. De 24-jarige Keniaanse liet Joy Cheptoyek uit Oeganda en de Ethiopische Senayet Getachew achter zich.

9 uur geleden
Schaatsster Hoogendoorn bij EK derde op 1500 meter, zege Wiklund

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen brons veroverd op de 1500 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse eindigde met 1.57,64 als derde. De Europese titel ging naar Ragne Wiklund uit Noorwegen. Met 1.56,24 bleef de Noorse de Tsjechische Nikola Zdrahalova voor, die tweede werd in 1.56,53.

11 uur geleden
Schaatsers op EK buiten podium op 5000 meter, zege Semirunniy

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - De Nederlandse schaatsers hebben op de EK afstanden in Polen naast de medailles op de 5000 meter gegrepen. Kars Jansman was met 6.21,39 de beste Nederlander op de vierde plaats. De zege ging naar de van oorsprong Russische schaatser Vladimir Semirunniy, die uitkomt voor Polen. Hij schaatste met 6.11,13 een baanrecord.

11 uur geleden
Bobsleeër Wesselink kwalificeert zich voor Spelen van Milaan

ST. MORITZ (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Zwitserse St. Moritz voldaan aan de kwalificatie-eis voor de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo en zich geplaatst voor de Spelen. Wesselink eindigde met remmer Jelen Franjic als achtste op de Zwitserse natuurijsbaan, het beste resultaat voor de Nederlandse tweemansbob. De wedstrijd gold ook meteen als EK. Daarin is Wesselink als zesde geëindigd.

12 uur geleden
Tennisteams Polen en Zwitserland naar finale United Cup

SYDNEY (ANP) - De tennissers uit Polen en Zwitserland hebben zich geplaatst voor de finale van de United Cup, het Australische toernooi voor gemengde landenteams. Zwitserland won in de halve finale met 2-1 van België, Polen versloeg de Verenigde Staten en staat zodoende voor de derde keer op rij in de finale van het toernooi. De afgelopen twee jaar was Polen verliezend finalist.

12 uur geleden
Veenings en Kessler winnen in vrieskou strandrace Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Wielrenner Pepijn Veenings heeft de 25e editie van de strandrace Egmond-Pier-Egmond gewonnen. De 21-jarige Zaandammer had voor de 38 kilometer in de vrieskou iets minder dan een uur nodig en kwam solo over de streep. Hij hield Timothy Dupont van een record af. De Belgische titelverdediger had als eerste de jaarlijkse strandrace voor de vierde keer willen winnen, maar hij eindigde slechts als achtste.

13 uur geleden
Skiester Vonn tekent in Zauchensee voor 84e wereldbekerzege

ZAUCHENSEE (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een maand voor aanvang van de Winterspelen in Milaan en Cortina haar vorm onderstreept met een wereldbekerzege. De 41-jarige was in het Oostenrijkse Zauchensee de snelste op de afdaling.

14 uur geleden