Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krajicek is blij dat hij Nadal in actie heeft gezien in Rotterdam

Krajicek is blij dat hij Nadal in actie heeft gezien in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Richard Krajicek is blij dat hij erin is geslaagd Rafael Nadal ooit naar Rotterdam te halen. Dat zei de toernooidirecteur van het ABN AMRO Open na de aankondiging van Nadal (38) dat hij na de Davis Cup Finals in november stopt met tennissen.

"Het is een onvergetelijk moment in onze ABN AMRO Open-historie: Rafael Nadal tegen Andy Murray in de finale van 2009. We zijn verdrietig om hem voorgoed van de baan te zien stappen, maar blij om hem live in Rotterdam te hebben mogen aanschouwen", aldus Krajicek tegen het ANP.

Vijftien jaar geleden verloor Nadal in de finale in drie sets van Murray. Het werd 6-3 4-6 6-0 voor de Schot. Het jaar ervoor speelde de 22-voudig grandslamkampioen uit Spanje ook in Ahoy.

Nadal en Krajicek hebben onderling een goede band. In 2012 was Nadal erbij toen de Richard Krajicek Foundation in Rotterdam een speelplek opende. Hij sloeg toen een balletje met burgemeester Ahmed Aboutaleb. Krajicek at tijdens de deelnames van Nadal ook weleens sushi met de voormalig nummer 1 van de wereld, in het vip-dorp van Ahoy.

Meer uit Sport

Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

1 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

2 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

2 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

7 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

21 uur geleden
Pogacar kijkt uit naar historische recordpoging in Parijs-Roubaix

OUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."

22 uur geleden
Vollering moest diep gaan voor zege in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."

22 uur geleden