Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krajicek is blij dat hij Nadal in actie heeft gezien in Rotterdam

Krajicek is blij dat hij Nadal in actie heeft gezien in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Richard Krajicek is blij dat hij erin is geslaagd Rafael Nadal ooit naar Rotterdam te halen. Dat zei de toernooidirecteur van het ABN AMRO Open na de aankondiging van Nadal (38) dat hij na de Davis Cup Finals in november stopt met tennissen.

"Het is een onvergetelijk moment in onze ABN AMRO Open-historie: Rafael Nadal tegen Andy Murray in de finale van 2009. We zijn verdrietig om hem voorgoed van de baan te zien stappen, maar blij om hem live in Rotterdam te hebben mogen aanschouwen", aldus Krajicek tegen het ANP.

Vijftien jaar geleden verloor Nadal in de finale in drie sets van Murray. Het werd 6-3 4-6 6-0 voor de Schot. Het jaar ervoor speelde de 22-voudig grandslamkampioen uit Spanje ook in Ahoy.

Nadal en Krajicek hebben onderling een goede band. In 2012 was Nadal erbij toen de Richard Krajicek Foundation in Rotterdam een speelplek opende. Hij sloeg toen een balletje met burgemeester Ahmed Aboutaleb. Krajicek at tijdens de deelnames van Nadal ook weleens sushi met de voormalig nummer 1 van de wereld, in het vip-dorp van Ahoy.

Meer uit Sport

Richardson verslaat Lavreysen in finale sprint op EK baan

KONYA (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is er niet in geslaagd zijn Europese titel in het sprinttoernooi te prolongeren. De regerend olympisch en wereldkampioen verloor in het Turkse Konya in de finale van zijn Britse rivaal Matthew Richardson.

12 uur geleden
Winnares van olympische medaille polsstokspringen geschorst

TORONTO (ANP) - De Canadese polsstokspringster Alysha Newman is voorlopig geschorst. De winnares van het brons op de laatste Olympische Spelen in Parijs is afgelopen jaar driemaal in de fout gegaan met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) woensdag.

12 uur geleden
Dorenbos pakt zilver op omnium bij EK baanwielrennen

KONYA (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya de zilveren medaille op het onderdeel omnium veroverd. De 25-jarige Castricummer moest in de meerkamp zijn meerdere erkennen in de Portugees Iúri Leitão, die hem op de puntenkoers te snel af was.

13 uur geleden
Stolz tevreden met snelle trainingsrit op 1500 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Jordan Stolz heeft enkele dagen voor de start van de Olympische Spelen in een trainingswedstrijd op de 1500 meter in het Milano Speed Skating Stadium een tijd van 1.44,26 geschaatst. De Amerikaanse topfavoriet ging niet voluit, maar schaatste als een van de weinigen met tempo door tot de finish en was blij met zijn tijd. "Ik denk dat het best een goede tijd is", reageerde de Amerikaan na afloop.

13 uur geleden
Directeur KNLTB wil gesprek met tennissers na kritiek Griekspoor

AMSTELVEEN (ANP) - Directeur Edu Jansing van de tennisbond KNLTB gaat in gesprek met een aantal topspelers. Dat heeft hij tegen het ANP gezegd naar aanleiding van kritiek die Tallon Griekspoor heeft geuit in de richting van de bond. Dat deed de nummer 1 van Nederland in gesprek met NU.nl waarin hij aankondigde zich voorlopig niet meer beschikbaar te stellen voor de Davis Cup.

13 uur geleden
Na Alcaraz meldt ook Zverev zich af voor tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Na Carlos Alcaraz heeft ook Alexander Zverev zich afgemeld voor de 53e editie van de ABN AMRO Open in Rotterdam. De 28-jarige Duitse tennisser kampt met een enkelblessure en heeft van zijn fysiotherapeut het advies gekregen rust te nemen.

14 uur geleden
Van de Wouw start niet in finale bij EK baan, Van der Peet vijfde

KONYA (ANP) - Hetty van de Wouw is zonder te rijden haar Europese titel op de tijdrit kwijtgeraakt. De 27-jarige Nederlandse meldde zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya vlak voor de start van de tijdrit af. Het is onduidelijk wat de reden voor de afzegging is.

14 uur geleden