Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krajicek haalt toptalent Rune naar ABN AMRO Open

Krajicek haalt toptalent Rune naar ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Toernooidirecteur Richard Krajicek heeft met Holger Rune een van de grootste tennistalenten van de ATP Tour aan de deelnemerslijst van het ABN AMRO Open toegevoegd. De 19-jarige Deen werd afgelopen week bij de ATP Awards uitgeroepen tot nieuwkomer van het jaar.

Rune maakt zijn debuut op de 50e editie van het toernooi, dat medio februari in Ahoy op het programma staat. De nummer 11 van de wereld, die aan het begin van het jaar nog buiten de top 100 stond, schreef dit jaar drie toernooien op zijn naam. Hij was onder meer de sterkste op de ATP Masters 1000 in Parijs.

"Het ABN AMRO Open laat graag jonge talenten de strijd aanbinden met de gevestigde orde", aldus Krajicek. "In het geval van Holger Rune kun je je afvragen in welke categorie hij valt. Als 19-jarige staat hij immers al op de elfde plaats op de ATP ranking. Dat Holger Rune tot nieuwkomer van het jaar werd benoemd door zijn collega’s zegt veel. Het is een mooie beloning voor de enorme progressie die hij dit jaar boekte."

Eerder kondigde Krajicek al de komst van Stefanos Tsitsipas, Félix Auger-Aliassime, Daniil Medvedev en Andrej Roeblev naar Rotterdam aan.

Meer uit Sport

Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

9 uur geleden
Pogacar kijkt uit naar historische recordpoging in Parijs-Roubaix

OUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."

10 uur geleden
Vollering moest diep gaan voor zege in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."

11 uur geleden
Vollering voegt zich in rijtje Nederlandse winnaars in Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering is zondag de zevende Nederlandse vrouw geworden die de Ronde van Vlaanderen heeft gewonnen. Op de Oude Kwaremont zette ze aan en niemand kon de Europees kampioen volgen. Het is de eerste Nederlandse zege in vijf jaar tijd.

11 uur geleden
Vollering wint voor het eerst Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering (29) heeft de Ronde van Vlaanderen bij de vrouwen gewonnen. De Nederlandse renster van FDJ United - SUEZ was zondag verreweg de sterkste. Het was de eerste keer dat Vollering de Ronde van Vlaanderen won. Een tweede plaats in 2023 was haar beste prestatie tot dusver in de Belgische voorjaarsklassieker. Puck Pieterse werd derde achter Pauline Ferrand-Prévot.

11 uur geleden
Van der Poel kan leven met plek twee achter 'fenomeen' Pogacar

OUDENAARDE (ANP) - Mathieu van der Poel kan zich neerleggen bij zijn tweede plaats achter Tadej Pogacar in de Ronde van Vlaanderen. "Ik heb een probleem, er rijdt een fenomeen rond", zei de Nederlander kort na de wedstrijd in een flashinterview bij Sporza. "Ik heb alles gedaan wat ik moest doen, er was gewoon één iemand sterker."

12 uur geleden
Pogacar vervolgt recordjacht met winst in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Met zijn derde overwinning in de Ronde van Vlaanderen is Tadej Pogacar gedeeld recordhouder van die koers geworden. De Sloveen deelt de eer met onder anderen Mathieu van der Poel, Tom Boonen en Fabian Cancellara. In totaal wonnen acht mannen de Ronde drie keer. Pogacar was in 2023 en 2025 ook de beste in Vlaanderen.

12 uur geleden