Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krajicek gaat uit van tennistoernooi Rotterdam zonder publiek

Krajicek gaat uit van tennistoernooi Rotterdam zonder publiek

ROTTERDAM (ANP) - Het ATP-toernooi van Rotterdam wordt vermoedelijk in een vrijwel leeg Ahoy gespeeld. De organisatie heeft besloten om de ongeveer 5000 tickets die al zijn verkocht, door te schuiven naar 2022. "Als last-minute blijkt dat we toch plaatsen kunnen aanbieden voor 2021, dan zullen we de mensen die nu al tickets hebben in de gelegenheid stellen om hier gebruik van te maken", zegt toernooidirecteur Richard Krajicek.

Het ABN AMRO World Tennis Tournament werd eerder al verschoven van februari naar begin maart, omdat de Australian Open ook drie weken is opgeschoven. Het toernooi in Ahoy staat nu van 1 tot en met 7 maart op het programma. "Gezien het huidige epidemiologische beeld en de bijbehorende maatregelen, is het steeds minder voor de hand liggend dat er substantieel publiek aanwezig kan zijn", aldus de organisatie. "Gezien de benodigde voorbereidingstijd is besloten de reeds verkochte tickets door te schuiven naar de 49e editie in 2022."

Het kabinet besloot deze week om de lockdown te verlengen tot in ieder geval 9 februari. Het was voor de organisatie in Rotterdam aanleiding om nu al duidelijkheid te bieden aan de tennisliefhebbers die een kaartje hadden gekocht.

"Hoezeer we het ook betreuren, hakken we de knoop door om nu reeds het besluit te nemen dat wij alle toegangskaarten voor de komende editie doorschuiven naar 2022", zegt Krajicek. Mocht blijken dat toch een beperkt aantal toeschouwers Ahoy in mag, dan komen de mensen die al een ticket hadden gekocht als eerste aan bod.

"We gaan er nu nog niet vanuit dat we zeker zonder publiek gaan spelen, maar het zal sowieso substantieel minder zijn dan normaal", zegt een woordvoerder. "We willen de mensen die al een kaartje hebben ook in de gelegenheid stellen om naar het toernooi te komen op de dag dat zij dat willen. Daarom schuiven we de tickets door naar volgend jaar."

Meer uit Sport

Handbalsters na derde zege als groepswinnaar naar hoofdronde WK

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben de derde en laatste groepswedstrijd op het WK in eigen land gewonnen. Oranje was in een goed gevulde handbalarena in Ahoy Rotterdam na een prima tweede helft met 34-22 te sterk voor Oostenrijk. Door de overwinning heeft Nederland de groepsfase met het maximale aantal punten als groepswinnaar afgesloten.

12 uur geleden
Zwemsters veroveren op EK kortebaan goud op 4x50 meter vrij

LUBLIN (ANP) - De Nederlandse zwemsters hebben bij de Europese kampioenschappen kortebaan in het Poolse Lublin de titel veroverd op de 4x50 meter vrije slag. Milou van Wijk, Marrit Steenbergen, Tessa Giele en Valerie van Roon kwamen tot een tijd van 1.33,85 en bleven daarmee Italiƫ en Polen voor.

13 uur geleden
Gestopte tennisster Serena Williams terug op lijst dopingcontrole

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig tennisster Serena Williams heeft de dopinginstantie International Tennis Integrity Agency (ITIA) van de tennisfederatie verzocht weer opgenomen te worden op de lijst voor dopingcontroles.

15 uur geleden
Red Bull bevestigt Hadjar als coureur naast Verstappen in 2026

ABU DHABI (ANP) - Formule 1-team Red Bull Racing heeft Isack Hadjar bevestigd als de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen in 2026. De 21-jarige Frans-Algerijnse autocoureur vervangt de Japanner Yuki Tsunoda, die wel als testrijder verbonden blijft aan het team.

17 uur geleden
Motorcrosser Herlings na zestien jaar weg bij KTM-team

MATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.

19 uur geleden
Giro d'Italia voor het eerst van start in Bulgarije

ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.

1 dag geleden
Red Bull betuigt spijt en betreurt dreigementen aan Antonelli

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.

1 dag geleden