Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KPN weet meer abonnementen te verkopen aan kinderen

KPN weet meer abonnementen te verkopen aan kinderen

DEN HAAG (ANP) - KPN heeft het derde kwartaal zijn omzet weten te vergroten. Het aantal mobiele abonnees groeide onder meer vanwege de lancering van sim-only abonnementen voor kinderen, vorige maand.

KPN krijgt maandelijks enkele duizenden aanvragen van ouders voor de abonnementen 'Kids' en 'Teens" zegt een KPN-woordvoerder. Bij de abonnementen kunnen jongeren geen 0900-nummers bellen en evenmin aankopen doen met hun telefoon.

Het glasvezelnetwerk van KPN werd de afgelopen drie maanden met 110.000 aansluitingen uitgebreid. Topman Joost Farwerck is tevreden met de resultaten. "We blijven onze strategie uitvoeren zoals gepland, met gezonde financiƫle resultaten in het derde kwartaal. Onze omzet liet organische groei zien in alle segmenten".

Problemen met iPhones

De nettowinst steeg met 3 procent tot 231 miljoen euro. De omzet kwam uit op ruim 1,4 miljard euro, een stijging van 3,8 procent. Farwerck heeft er alle vertrouwen in dat KPN zijn doelstellingen voor dit jaar zal realiseren.

De problemen die sommige iPhone-gebruikers ondervonden, zijn zo goed als opgelost, laat een woordvoerder weten. Sinds mei van dit jaar kregen klanten van KPN met een iPhone 11 of iPhone 12 last van een slechte verbinding. Met behulp van een update konden de problemen bij de iPhone 12 snel worden opgelost, bij de oudere iPhone 11 lukte dit aanvankelijk niet.

Klachtenafhandeling

Volgens KPN zijn de klachten nu in samenwerking met Apple grotendeels verholpen. "Voor klanten die problemen blijven ervaren, gaan we dit oplossen, bijvoorbeeld door reparatie of een toestelruil. Wij zullen de klanten daar vanaf vandaag over informeren", zegt de woordvoerder. Volgens hem ging het om enkele duizenden gedupeerden. Zij kunnen hun abonnementsgeld vergoed krijgen.

Meer uit Financieel

Prijzen voeding en alcoholvrije dranken drukken inflatie

DEN HAAG (ANP) - Het dagelijks leven is in januari gemiddeld 2,4 procent duurder geworden dan in dezelfde maand een jaar geleden. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van definitieve cijfers, die gelijk zijn aan de eerder gemelde snelle raming. De inflatie nam daarmee flink af ten opzichte van de 2,8 procent in december.

4 minuten geleden
Telers gebruiken meer biologische bestrijders, oppervlakte gelijk

DEN HAAG (ANP) - Biologische bestrijders worden vaker ingezet tegen plagen in de glastuinbouw, maar het oppervlak waarop ze worden gebruikt is gelijk gebleven. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in nieuwe cijfers. In 2024 ging het volgens voorlopige cijfers om 94 procent van het oppervlak, hetzelfde als in 2020. Er kunnen meerdere bestrijders tegelijk worden gebruikt.

36 minuten geleden
Aantal jonge zzp'ers daalt na jaren van groei

DEN HAAG (ANP) - Nederland telt voor het eerst minder jonge zelfstandigen zonder personeel (zzp'ers) dan het jaar ervoor. Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) meldt een daling van 19.000 zzp'ers tussen de 15 en 27 jaar in 2025. Jarenlang nam het aantal jonge zzp'ers juist toe.

36 minuten geleden
Elektronicaketen Coolblue wil nog dit jaar fietshelmen verkopen

AMSTERDAM (ANP) - Elektronicaketen Coolblue wil nog dit jaar beginnen met de verkoop van fietshelmen. "We zijn hard aan het nadenken om dit jaar met fietshelmen te starten. We hebben gesprekken met vrijwel elke fietshelmfabrikant, dus het zou zomaar eens heel snel kunnen gaan", zegt topman Pieter Zwart van Coolblue in een interview met het ANP.

1 uur geleden
Fors meer hypotheken, gemiddelde huizenprijs boven half miljoen

APELDOORN (ANP) - In de tweede helft van vorig jaar zijn ruim 241.000 nieuwe hypotheken afgesloten, 14 procent meer dan een jaar eerder. Het was ook bijna net zo hoog als in de recordperiode van de tweede helft van 2020 tot en met het eerste halfjaar van 2022, meldt het Kadaster.

1 uur geleden
Fors meer hypotheken, gemiddelde huizenprijs boven half miljoen

APELDOORN (ANP) - In de tweede helft van vorig jaar zijn ruim 241.000 nieuwe hypotheken afgesloten, 14 procent meer dan een jaar eerder. Het was ook bijna net zo hoog als in de recordperiode van de tweede helft van 2020 tot en met het eerste halfjaar van 2022, meldt het Kadaster.

1 uur geleden
Coolblue boekt recordomzet door snellere groei in Duitsland

AMSTERDAM (ANP) - Coolblue heeft vorig jaar opnieuw een recordomzet geboekt dankzij de versnellende groei in Duitsland en het openen van zes nieuwe winkels in Nederland, Belgiƫ en Duitsland. Dit jaar wil de elektronicaketen vooral in Duitsland verder groeien en in de drie landen tien nieuwe winkels openen, waarvan zeker zes in Nederland.

1 uur geleden