Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KPN weet meer abonnementen te verkopen aan kinderen

KPN weet meer abonnementen te verkopen aan kinderen

DEN HAAG (ANP) - KPN heeft het derde kwartaal zijn omzet weten te vergroten. Het aantal mobiele abonnees groeide onder meer vanwege de lancering van sim-only abonnementen voor kinderen, vorige maand.

KPN krijgt maandelijks enkele duizenden aanvragen van ouders voor de abonnementen 'Kids' en 'Teens" zegt een KPN-woordvoerder. Bij de abonnementen kunnen jongeren geen 0900-nummers bellen en evenmin aankopen doen met hun telefoon.

Het glasvezelnetwerk van KPN werd de afgelopen drie maanden met 110.000 aansluitingen uitgebreid. Topman Joost Farwerck is tevreden met de resultaten. "We blijven onze strategie uitvoeren zoals gepland, met gezonde financiële resultaten in het derde kwartaal. Onze omzet liet organische groei zien in alle segmenten".

Problemen met iPhones

De nettowinst steeg met 3 procent tot 231 miljoen euro. De omzet kwam uit op ruim 1,4 miljard euro, een stijging van 3,8 procent. Farwerck heeft er alle vertrouwen in dat KPN zijn doelstellingen voor dit jaar zal realiseren.

De problemen die sommige iPhone-gebruikers ondervonden, zijn zo goed als opgelost, laat een woordvoerder weten. Sinds mei van dit jaar kregen klanten van KPN met een iPhone 11 of iPhone 12 last van een slechte verbinding. Met behulp van een update konden de problemen bij de iPhone 12 snel worden opgelost, bij de oudere iPhone 11 lukte dit aanvankelijk niet.

Klachtenafhandeling

Volgens KPN zijn de klachten nu in samenwerking met Apple grotendeels verholpen. "Voor klanten die problemen blijven ervaren, gaan we dit oplossen, bijvoorbeeld door reparatie of een toestelruil. Wij zullen de klanten daar vanaf vandaag over informeren", zegt de woordvoerder. Volgens hem ging het om enkele duizenden gedupeerden. Zij kunnen hun abonnementsgeld vergoed krijgen.

Meer uit Financieel

Meerdere cruiseschepen uit Perzische Golf gevaren

HAMBURG (ANP/RTR) - Ondanks dat de Straat van Hormuz zaterdag kort na heropening al weer sloot, is het meerdere cruiseschepen toch gelukt uit de Perzische Golf te varen. TUI Cruises heeft zondag bekendgemaakt dat haar schepen Mein Schiff 4 en Mein Schiff 5 door de zeestraat zijn gevaren. MSC Cruises kwam met een verklaring dat de MSC Euribia Dubai had verlaten en nu op weg is naar Europa.

1 uur geleden
Volgende ECB-vergadering komt mogelijk te vroeg voor rentestap

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Europese Centrale Bank (ECB) kan beter nog even wachten voordat ze de rente verhoogt, in plaats van te snel te handelen, gezien de nog altijd grote onzekerheid over de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft het Maltese centralebankhoofd Alexander Demarco, tevens een van de beleidsbepalers bij de ECB, gezegd bij de voorjaarsvergadering van het Internationaal Monetair Fonds (IMF) in Washington.

2 uur geleden
IEA wil nieuwe oliepijpleiding van Irak naar Middellandse Zee

ANKARA (ANP/BLOOMBERG) - Een nieuwe oliepijpleiding die de Iraakse olievelden bij Basra verbindt met de Turkse Middellandse Zeekust zou kunnen helpen om de wereld minder afhankelijk te maken van olieleveringen via de Straat van Hormuz. Dat heeft topman Fatih Birol van het Internationaal Energieagentschap (IEA) gezegd in de Turkse krant Hürriyet.

3 uur geleden
Ook in Tsjechië en Slowakije babyvoeding met rattengif gevonden

WENEN (ANP/DPA/BLOOMBERG) - Ook in Tsjechië en Slowakije zijn met rattengif gemanipuleerde potjes babyvoeding van fabrikant HiPP aangetroffen. In die landen zijn alle HiPP-potjes door distributeurs uit voorzorg ook uit de verkoop gehaald, terwijl de politie zoekt naar een mogelijke afperser die de babyvoeding heeft vergiftigd.

3 uur geleden
BOVAG vindt gerichte energiesteun verstandiger dan accijnskorting

HILVERSUM (ANP) - BOVAG-voorzitter Christianne van der Wal vindt het verstandig dat het kabinet maandag met maatregelen komt om de pijn van de prijsstijgingen aan de pomp voor burgers en bedrijven te verzachten. De belangenbehartiger van de autobranche in Nederland snapt wel dat het kabinet niet kiest voor een generieke accijnskorting, zei ze zondag in televisieprogramma WNL Op Zondag.

5 uur geleden
Zwitserland merkt terugloop toeristen door Iranoorlog

GENÈVE (ANP/DPA) - In Zwitserland merken toerismeorganisaties een terugloop in het aantal buitenlandse gasten door de Iranoorlog. Volgens Schweiz Tourismus annuleerden veel toeristen uit Azië in maart hun reizen, deels omdat vluchten via knooppunten in het Midden-Oosten zoals Dubai werden geschrapt.

8 uur geleden
Duitse spoorwegen geven meer dan duizend stations een opknapbeurt

BERLIJN (ANP/DPA) - In Duitsland worden dit jaar meer dan duizend treinstations gemoderniseerd en tot 2030 krijgen nog eens honderden stations een opknapbeurt. Dat heeft topvrouw Evelyn Palla van Deutsche Bahn (DB) dit weekend gezegd in Duitse media.

9 uur geleden