KPN heeft last van storing, delen data niet mogelijk
DEN HAAG (ANP) - Door een storing bij KPN werkt MijnKPN niet goed. Volgens de provider is het daardoor in sommige gevallen niet mogelijk om in te loggen. Ook het delen van data, zogeheten MB's, is daardoor niet mogelijk.
In de MijnKPN-app kunnen klanten hun producten of facturen inzien of het abonnement aanpassen. Dat de toepassing niet goed werkt zou komen omdat de achterliggende database is verstoord. Een woordvoerder gaat niet dieper op de oorzaak in.
KPN zegt hard aan een oplossing te werken. Bellen met KPN is nog gewoon mogelijk, evenals internetten en tv-kijken.
Meer uit Financieel
EINDHOVEN (ANP) - De adviesprijs voor benzine in Nederland is dinsdag verder gezakt en staat nu zo'n 10 cent onder het recordniveau dat recent werd aangetikt. Volgens consumentenvoordeelplatform UnitedConsumers is de adviesprijs voor Euro95 nu 2,638 euro per liter, 2 cent minder dan op maandag. Het record van 10 oktober staat op 2,732 euro.
47 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag met verlies begonnen. Beleggers bleven voorzichtig door de aanhoudende zorgen over de winstgevendheid van de sterk in waarde gestegen AI-gerelateerde bedrijven. Op de markten wordt dan ook in spanning uitgekeken naar de kwartaalresultaten van de grote techbedrijven, die deze week op het programma staan.
52 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) geeft toestemming voor de overname van Viaplay Nederland door Videoland, onderdeel van DPG Media. De concurrentietoezichthouder verwacht geen nadelige gevolgen van de overname voor de kijker, de inkoop van sportrechten en de verkoop van advertentieruimte. Na de overname lijkt er voldoende concurrentie over te blijven.
1 uur geledenZAANDAM (ANP) - De Amerikaanse websites van de merken van Albert Heijn-moederbedrijf Ahold Delhaize komen langzaam weer online na alle problemen van afgelopen week door een cyberincident. Onder meer Food Lion en Giant Food zijn weer werkend. Hannaford en Stop & Shop staan momenteel nog wel offline.
1 uur geledenHOUTEN (ANP) - Infoplaza, het weerbedrijf achter onder meer Buienalarm en Weeronline, gaat de verwerking van weersverwachtingen en modeldata stap voor stap van een Amerikaanse naar een Europese cloud verplaatsen. Het bedrijf voegt zich daarmee in een trend waarbij steeds meer overheden en bedrijven hun diensten op Europese servers laten draaien.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Unilever heeft pleistermerk Welly Health verkocht aan investeerder Forward Consumer Partners. Daarmee doet het Britse consumentenproductenconcern opnieuw een merk van de hand.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie bestudeert de aangifte van een cyberveiligheidsincident door winkelconcern Ahold Delhaize. Volgens een woordvoerder houdt de politie ook goed contact met het moederbedrijf van ketens als Albert Heijn, Etos en Gall & Gall over het incident. Het bedrijf haalde vanwege het cyberincident uit voorzorg systemen offline, waardoor veel webshops onbereikbaar waren en de bevoorrading van winkels in de problemen kwam.
1 uur geleden