KPN heeft last van storing, delen data niet mogelijk
DEN HAAG (ANP) - Door een storing bij KPN werkt MijnKPN niet goed. Volgens de provider is het daardoor in sommige gevallen niet mogelijk om in te loggen. Ook het delen van data, zogeheten MB's, is daardoor niet mogelijk.
In de MijnKPN-app kunnen klanten hun producten of facturen inzien of het abonnement aanpassen. Dat de toepassing niet goed werkt zou komen omdat de achterliggende database is verstoord. Een woordvoerder gaat niet dieper op de oorzaak in.
KPN zegt hard aan een oplossing te werken. Bellen met KPN is nog gewoon mogelijk, evenals internetten en tv-kijken.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - De chipbedrijven hoorden dinsdag bij de verliezers op de Amsterdamse aandelenbeurs. Besi, ASMI en ASML zakten tot 4,9 procent. De AEX-index op het Damrak sloot lager, na een kleine verliesbeurt een dag eerder. Beleggers waren vooral in afwachting van details van de deal die de Verenigde Staten met Iran hebben gesloten.
12 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Medewerkers van drogisterijketens als Etos en Kruidvat dreigen te gaan staken, meldt vakbond FNV Handel. De vakbond is niet tevreden met het loonbod van de werkgevers voor een nieuwe cao en wil dat het plan van de bedrijven om de zondagstoeslag te halveren wordt geschrapt.
13 minuten geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De marktwaarde van SpaceX is kort gestegen boven die van techconcern Microsoft. Daarmee bevindt het ruimtevaartbedrijf van Elon Musk zich in een nek-aan-nekrace met andere waardevolle bedrijven, nadat het eerder op de dag boven de marktwaarde van Amazon steeg.
49 minuten geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - SpaceX heeft Amazon ingehaald als het op vier na meest waardevolle beursgenoteerde bedrijf ter wereld. Een aandeel in het ruimtevaartbedrijf ging vlak na de opening van Wall Street ruim 10 procent omhoog, waardoor de marktwaarde van het bedrijf van Elon Musk steeg tot 2,8 biljoen dollar. Het Amerikaanse tech- en webwinkelconcern heeft een marktwaarde van bijna 2,7 biljoen dollar.
1 uur geledenÉVIAN-LES-BAINS (ANP/RTR/AFP) - Donald Trump heeft gezegd dat de Verenigde Staten binnenkort weer sancties kunnen opleggen op Russische olie. Die uitspraak deed de Amerikaanse president dinsdag tijdens de G7-top in Frankrijk. Washington had eerder een tijdelijke ontheffing van sancties voor Russische olieladingen die al op zee waren verleend en vervolgens verlengd.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag voorzichtig begonnen, na de sterke opmars een dag eerder. Het vredesakkoord tussen de Verenigde Staten en Iran bleef zorgen voor optimisme. Het gebrek aan details van het akkoord, dat naar verwachting vrijdag wordt ondertekend, zorgde wel voor enige terughoudendheid.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - SpaceX koopt in een aandelendeal van 60 miljard dollar het bedrijf Cursor, dat actief is met de ontwikkeling van AI-hulpmiddelen voor programmeren. In april werd al bekend dat SpaceX die start-up wilde overnemen. Het ruimtevaart- en AI-bedrijf van Elon Musk ging afgelopen vrijdag naar de beurs in New York.
4 uur geleden