Kovac na eerste werkdagen onder de indruk van Borussia Dortmund
DORTMUND (ANP/DPA) - De eerste kennismaking met Borussia Dortmund is de nieuwe trainer Niko Kovac goed bevallen. "De eerste indruk is erg positief. Ik ben blij dat ik hier ben. Na een pauze van tien maanden ben ik erg gemotiveerd om weer in de Bundesliga en bij zo'n grote club te kunnen werken", aldus de 53-jarige Kroaat, die bij Dortmund de ontslagen Nuri Sahin opvolgde.
Borussia Dortmund staat op de elfde plaats in de Bundesliga. De achterstand op de nummer 4 bedraagt maar 4 punten. De eerste vier clubs plaatsen zich voor de Champions League.
"Kovac vond snel zijn draai in zijn eerste paar dagen. Vanmorgen hield hij een zeer goede toespraak tot het team, legde uit waar hij voor staat en wat hij van elk individu verwacht", aldus technisch directeur Sebastian Kehl.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
7 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
20 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
20 uur geleden