Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kou deert 'uitverkorenen' op tweede Fieldlab-festival niet

Kou deert 'uitverkorenen' op tweede Fieldlab-festival niet

BIDDINGHUIZEN (ANP) - Met een gevoelstemperatuur van rond de 3 graden was het absoluut geen festivalweer, maar dat deerde het publiek en de artiesten die zondag aanwezig waren bij het tweede testfestival van Fieldlab absoluut niet. De 'uitverkorenen' grepen de kans om weer eens uitbundig te feesten met beide handen aan. Vorige week werden het dancefestival op zaterdag en het popfestival op zondag uitgesteld vanwege het slechte weer. De regen en windstoten zouden eventueel voor een te lage opkomst zorgen, waardoor de resultaten van het onderzoek niet representatief zouden zijn.

Op de kou van dit weekeinde konden de bezoekers zich kleden, vond de organisatie. Die kreeg gelijk want wie zondagmiddag op het evenemententerrein in Biddinghuizen rondliep zag alleen maar blije gezichten die al dansend en luidkeels meezingend het feestje vierden. Een van de smaakmakers was aan het einde van de middag Bilal Wahib die ondanks de kou met ontbloot bovenlijf en met behulp van Snelle en Maan het publiek bij het tweede podium volledig om zijn vingers wond. De drie vierden het feestje in de dansende menigte mee en corona leek even helemaal niet meer te bestaan.

Joshua Nolet van Chef'Special herinnerde zijn publiek daar nog wel aan tijdens de afsluitende show. Hij riep alle bezoekers op om komende week vooral die tweede belangrijke coronatest te doen.

De twee festivals waren na een cabaretshow en twee Ziggo Dome-concerten voorlopig de laatste Fieldlab-onderzoeken in de evenementenbranche. Volgende week wordt opnieuw getest met bezoekers bij een voetbalwedstrijd. Bij de interland tussen Nederland en Letland zijn zaterdag 5000 bezoekers welkom.

Meer uit Binnenland

Australië noemt repatriëring passagiers uit Nederland 'complex'

EINDHOVEN (ANP) - Het terughalen van zes passagiers van de m/v Hondius naar Australië na aankomst in Eindhoven dinsdagochtend vroeg is "moeilijk, gezien de afstand tussen Nederland en Australië", zegt de Australische minister van Volksgezondheid Mark Butler. In een interview met het Australische ABC News zei Butler dat het zestal "maximaal 48 uur in Nederland mag zijn".

33 minuten geleden
Bedrijf achter Canvas sluit akkoord met hackers en maakt excuses

DEN HAAG (ANP) - Het Amerikaanse bedrijf achter onderwijsplatform Canvas heeft een akkoord gesloten met de hackers die de software vorige week wisten binnen te dringen. Dat houdt in dat de gestolen data aan het bedrijf Instructure is teruggegeven en alle data die de hackers wisten te ontfutselen door hen vernietigd is. Het bedrijf meldt niet of en zo ja hoeveel losgeld met het akkoord gemoeid was.

1 uur geleden
Twee vliegtuigen met opvarenden Hondius geland op vliegveld Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Twee vliegtuigen met opvarenden van het Nederlandse cruiseschip Hondius zijn rond 00.30 uur in de nacht van maandag op dinsdag geland op het vliegveld van Eindhoven. Dat ziet een ANP-verslaggever. De vliegtuigen waren rond 20.45 uur Nederlandse tijd vertrokken vanaf Tenerife.

4 uur geleden
Bert Natter wint Libris Literatuur Prijs 2026

AMSTERDAM (ANP) - Bert Natter heeft de Libris Literatuur Prijs gewonnen met het boek Aan het einde van de oorlog. Dat maakte de jury van de prestigieuze prijs maandagavond bekend in de uitzending van Nieuwsuur.

7 uur geleden
Bezoekers afgelast festival Music On kunnen geld terugkrijgen

AMSTERDAM (ANP) - Mensen met een kaartje voor het afgelaste festival Music On kunnen hun geld terugkrijgen of hun ticket inzetten om de eerstvolgende editie bij te wonen. Dat meldt organisator Loveland maandagavond. "Op dit moment zijn wij hard bezig met het opzetten van een systeem om de afhandeling omtrent tickets zo soepel en zorgvuldig mogelijk te laten verlopen."

7 uur geleden
Cruiseschip m/v Hondius volgens planning zondag in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De rederij achter cruiseschip m/v Hondius, OceanWide Expeditions, meldt dat het schip zondag in Rotterdam moet aankomen. Het schip vertrok maandagavond rond 19.00 uur lokale tijd vanuit Tenerife en doet er volgens de planning zes dagen over om de eindbestemming te bereiken.

7 uur geleden
Vliegtuig naar Engeland geland op Schiphol na noodmelding

AMSTERDAM (ANP) - Op Schiphol heeft een vliegtuig rond 20.50 uur een noodlanding gemaakt vanwege een medisch noodgeval aan boord. Dat meldt een woordvoerder van de luchthaven. Het toestel van Ryanair steeg op in Warschau, Polen en had in het Engelse Leeds moeten landen.

8 uur geleden