Kostbaar verlies voor Real Sociedad bij Deportivo Alavés
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Sociedad heeft ook de tweede wedstrijd sinds de hervatting van La Liga niet kunnen winnen. De ploeg uit San Sebastián ging met 2-0 onderuit, nu bij Deportivo Alavés.
Sociedad kwam zondag bij de eerste wedstrijd sinds de coronastop niet verder dan 1-1 tegen Osasuna en zag woensdag Atlético Madrid op de ranglijst voorbijkomen na een ruime zege op hetzelfde Osasuna. Sociedad blijft door de nederlaag op 47 punten steken, evenveel als Getafe en twee minder dan Atletico, dat vierde blijft. De eerste vier plaatsen in de Spaanse competitie geven recht op het spelen van Champions League.
Borja Sainz zette Alavés in de 57e minuut op voorsprong op aangeven van de door Ajax verhuurde Argentijn Lisandro Magallán. Het is het eerste doelpunt in La Liga voor de 19-jarige middenvelder. Diep in blessuretijd maakte Martin Aguirregabiria er nog 2-0 van.
Alavés-speler Tomás Pina kreeg vlak voor tijd nog zijn tweede gele kaart en moest van het veld. Sociedad stond toen al met tien man na het tweede geel voor Joseba Zaldua.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
16 uur geleden