Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kostbaar verlies voor Real Sociedad bij Deportivo Alavés

Kostbaar verlies voor Real Sociedad bij Deportivo Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Sociedad heeft ook de tweede wedstrijd sinds de hervatting van La Liga niet kunnen winnen. De ploeg uit San Sebastián ging met 2-0 onderuit, nu bij Deportivo Alavés.

Sociedad kwam zondag bij de eerste wedstrijd sinds de coronastop niet verder dan 1-1 tegen Osasuna en zag woensdag Atlético Madrid op de ranglijst voorbijkomen na een ruime zege op hetzelfde Osasuna. Sociedad blijft door de nederlaag op 47 punten steken, evenveel als Getafe en twee minder dan Atletico, dat vierde blijft. De eerste vier plaatsen in de Spaanse competitie geven recht op het spelen van Champions League.

Borja Sainz zette Alavés in de 57e minuut op voorsprong op aangeven van de door Ajax verhuurde Argentijn Lisandro Magallán. Het is het eerste doelpunt in La Liga voor de 19-jarige middenvelder. Diep in blessuretijd maakte Martin Aguirregabiria er nog 2-0 van.

Alavés-speler Tomás Pina kreeg vlak voor tijd nog zijn tweede gele kaart en moest van het veld. Sociedad stond toen al met tien man na het tweede geel voor Joseba Zaldua.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

15 minuten geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

11 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

12 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

14 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

15 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

16 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

16 uur geleden