Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kostbaar verlies Spurs in strijd om Champions League-ticket

Kostbaar verlies Spurs in strijd om Champions League-ticket

NEWCASTLE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd om een ticket voor de Champions League van volgend seizoen mogelijk een dure nederlaag geleden. Newcastle United was op eigen veld met 4-0 te sterk voor de ploeg van coach Ange Postecoglou. Twee doelpunten kwamen op naam van oud-Willem II'er Alexander Isak.

Na een half uur kwam Newcastle op voorsprong. Isak kapte, op weg naar het doel van de Spurs, verdediger Mickey van de Ven uit en schoot vervolgens hard raak. Twee minuten later was het na slecht uitverdedigen van de Spurs opnieuw raak. Weer was er een ongelukkige rol voor Van de Ven, die nu werd uitgekapt door Anthony Gordon, die vervolgens ook doelman Guglielmo Vicario passeerde.

Kort na rust bediende Bruno Guimarães met een pass van achteruit de vanaf eigen helft gestarte Isak, die Vicario na een lange rush passeerde met een schot in de verre hoek. Het was al zijn zeventiende doelpunt dit seizoen in de Premier League. In de slotfase zorgde Fabian Schär met een kopbal voor de 4-0.

Concurrent Aston Villa, dat evenveel punten heeft, bezoekt zondag Arsenal. Newcastle kwam dankzij de zege 3 punten dichterbij, maar heeft nog wel 10 punten achterstand op Newcastle.

Meer uit Voetbal

Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

4 uur geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

9 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

10 uur geleden
Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

13 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

13 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

16 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

19 uur geleden