Kostbaar verlies Spurs in strijd om Champions League-ticket
NEWCASTLE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd om een ticket voor de Champions League van volgend seizoen mogelijk een dure nederlaag geleden. Newcastle United was op eigen veld met 4-0 te sterk voor de ploeg van coach Ange Postecoglou. Twee doelpunten kwamen op naam van oud-Willem II'er Alexander Isak.
Na een half uur kwam Newcastle op voorsprong. Isak kapte, op weg naar het doel van de Spurs, verdediger Mickey van de Ven uit en schoot vervolgens hard raak. Twee minuten later was het na slecht uitverdedigen van de Spurs opnieuw raak. Weer was er een ongelukkige rol voor Van de Ven, die nu werd uitgekapt door Anthony Gordon, die vervolgens ook doelman Guglielmo Vicario passeerde.
Kort na rust bediende Bruno Guimarães met een pass van achteruit de vanaf eigen helft gestarte Isak, die Vicario na een lange rush passeerde met een schot in de verre hoek. Het was al zijn zeventiende doelpunt dit seizoen in de Premier League. In de slotfase zorgde Fabian Schär met een kopbal voor de 4-0.
Concurrent Aston Villa, dat evenveel punten heeft, bezoekt zondag Arsenal. Newcastle kwam dankzij de zege 3 punten dichterbij, maar heeft nog wel 10 punten achterstand op Newcastle.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
47 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
1 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
8 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
21 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
23 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
1 dag geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
1 dag geleden