Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kostbaar verlies Spurs in strijd om Champions League-ticket

Kostbaar verlies Spurs in strijd om Champions League-ticket

NEWCASTLE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd om een ticket voor de Champions League van volgend seizoen mogelijk een dure nederlaag geleden. Newcastle United was op eigen veld met 4-0 te sterk voor de ploeg van coach Ange Postecoglou. Twee doelpunten kwamen op naam van oud-Willem II'er Alexander Isak.

Na een half uur kwam Newcastle op voorsprong. Isak kapte, op weg naar het doel van de Spurs, verdediger Mickey van de Ven uit en schoot vervolgens hard raak. Twee minuten later was het na slecht uitverdedigen van de Spurs opnieuw raak. Weer was er een ongelukkige rol voor Van de Ven, die nu werd uitgekapt door Anthony Gordon, die vervolgens ook doelman Guglielmo Vicario passeerde.

Kort na rust bediende Bruno Guimarães met een pass van achteruit de vanaf eigen helft gestarte Isak, die Vicario na een lange rush passeerde met een schot in de verre hoek. Het was al zijn zeventiende doelpunt dit seizoen in de Premier League. In de slotfase zorgde Fabian Schär met een kopbal voor de 4-0.

Concurrent Aston Villa, dat evenveel punten heeft, bezoekt zondag Arsenal. Newcastle kwam dankzij de zege 3 punten dichterbij, maar heeft nog wel 10 punten achterstand op Newcastle.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

4 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

5 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

7 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

7 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

7 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

8 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

8 uur geleden