Koppositie Everton na ruime zege op West Bromwich Albion
LIVERPOOL (ANP) - Everton heeft met een ruime zege op West Bromwich Albion (5-2) voorlopig de koppositie in de Premier League gepakt. De ploeg van coach Carlo Ancelotti won vorige week al met 1-0 bij Tottenham Hotspur en heeft nu zes punten.
Dominic Calvert-Lewin was de grote man bij Everton. De thuisploeg kwam na tien minuten op achterstand door een treffer van Grady Diangana, maar Calvert-Lewin maakte na een half uur spelen gelijk. James Rodriguez zorgde met zijn eerste competitietreffer voor Everton nog voor de rust voor de voorsprong.
West Bromwich moest in de tweede helft met tien man verder, omdat Kieran Gibbs vlak voor rust wegens slaan rood kreeg. Toch kwamen de bezoekers nog op 2-2. Matheus Pereira schoot raak uit een vrije trap. Na de nieuwe voorsprong door Michael Keane, zorgde Calvert-Lewin met nog twee doelpunten voor de 5-2-eindstand. De Engelse spits staat na twee duels al op vier competitiedoelpunten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari blijft toveren voor PSV. De spelmaker had met twee fraaie doelpunten een groot aandeel in de eenvoudige zege van de kampioen op Fortuna Sittard (5-2). Hij scoorde zondag drie keer in de topper tegen Feyenoord in De Kuip (2-3).
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Jannik Sinner staat in de halve finale van het masterstoernooi van Parijs. De als tweede geplaatste Italiaan versloeg Ben Shelton in de kwartfinale : 6-3 6-3. De Amerikaan was als vijfde geplaatst.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verwacht in 2027 te beginnen met de uitbreiding van het Philips Stadion met minimaal 10.000 plekken. Tijdens de verbouwing, die naar verwachting drie jaar duurt, denken de Eindhovenaren in het stadion te kunnen blijven voetballen. Dat meldt de landskampioen in een persbericht.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV begint met Guus Til in de spits aan het thuisduel met Fortuna Sittard. Hij krijgt de voorkeur boven Ricardo Pepi, die op de bank zit als de wedstrijd om 20.00 uur in het Philips Stadion begint.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de tweede ronde van de KNVB-beker. Beide clubs werden tijdens de loting aan elkaar gekoppeld.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC kan de komende maanden geen beroep doen op Youssef El Kachati. De 25-jarige spits heeft donderdag een polsblessure opgelopen in het gewonnen bekerduel met Rijnsburgse Boys (2-3).
9 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De Champions League-finale lijkt in 2028 opnieuw te worden gespeeld in de Allianz Arena van Bayern München. Geen enkel ander stadion heeft zich voor de deadline van eerder deze maand gemeld als geschikte kandidaat, meldt de Europese voetbalbond UEFA. De Champions League-finale van dit jaar tussen Paris Saint-Germain en Internazionale (5-0) was ook al in München.
10 uur geleden