Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

EINDHOVEN (ANP) - Koploper Willem II heeft in de Keuken Kampioen Divisie niet weten te profiteren van het puntenverlies van naaste belager Roda JC. De ploeg van trainer Peter Maes speelde op de valreep met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Jong PSV. De Tilburgers maakten pas drie minuten voor tijd de gelijkmaker.

Willem II, dat vorige week al gelijkspeelde tegen Jong Ajax, heeft nog altijd 6 punten voorsprong op Roda. De nummer 2 van de ranglijst kwam vrijdag niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen Jong FC Utrecht.

Willem II kreeg goede kansen via Michael de Leeuw, maar zag PSV'er Jevon Simons na een klein half uur op de paal schieten. Ondanks goede mogelijkheden voor beide ploegen viel de openingstreffer van PSV pas in de 66e minuut. Isaac Babadi, die onlangs even voor straf uit de selectie van het eerste was gezet, scoorde na een combinatie met Koen Jansen. Runar Thor Sigurgeirsson schoot in de slotfase een rebound binnen, 1-1.

Jong Ajax

De wedstrijd tussen Jong Ajax en FC Dordrecht eindigde in Amsterdam eveneens in een gelijkspel: 2-2. De bezoekers kwamen in de 6e minuut op voorsprong via Mathis Suray, maar Jaydon Banel en Julian Brandes draaiden binnen een kwartier de wedstrijd om, 2-1. Ilias Bronkhorst bracht Dordrecht in de 58e minuut langszij. Antef Tsoungui (Dordrecht) kreeg tien minuten later zijn tweede gele kaart.

TOP Oss boekte een verrassende 2-1-zege bij SC Cambuur. Alle treffers vielen in het laatste kwartier. Remco Balk zette Cambuur op voorsprong, maar Arthur Allemeersch en Roshon van Eijma bezorgden TOP de zege.

Meer uit Voetbal

Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

2 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

3 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

4 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

5 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

5 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

6 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

21 uur geleden