Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

EINDHOVEN (ANP) - Koploper Willem II heeft in de Keuken Kampioen Divisie niet weten te profiteren van het puntenverlies van naaste belager Roda JC. De ploeg van trainer Peter Maes speelde op de valreep met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Jong PSV. De Tilburgers maakten pas drie minuten voor tijd de gelijkmaker.

Willem II, dat vorige week al gelijkspeelde tegen Jong Ajax, heeft nog altijd 6 punten voorsprong op Roda. De nummer 2 van de ranglijst kwam vrijdag niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen Jong FC Utrecht.

Willem II kreeg goede kansen via Michael de Leeuw, maar zag PSV'er Jevon Simons na een klein half uur op de paal schieten. Ondanks goede mogelijkheden voor beide ploegen viel de openingstreffer van PSV pas in de 66e minuut. Isaac Babadi, die onlangs even voor straf uit de selectie van het eerste was gezet, scoorde na een combinatie met Koen Jansen. Runar Thor Sigurgeirsson schoot in de slotfase een rebound binnen, 1-1.

Jong Ajax

De wedstrijd tussen Jong Ajax en FC Dordrecht eindigde in Amsterdam eveneens in een gelijkspel: 2-2. De bezoekers kwamen in de 6e minuut op voorsprong via Mathis Suray, maar Jaydon Banel en Julian Brandes draaiden binnen een kwartier de wedstrijd om, 2-1. Ilias Bronkhorst bracht Dordrecht in de 58e minuut langszij. Antef Tsoungui (Dordrecht) kreeg tien minuten later zijn tweede gele kaart.

TOP Oss boekte een verrassende 2-1-zege bij SC Cambuur. Alle treffers vielen in het laatste kwartier. Remco Balk zette Cambuur op voorsprong, maar Arthur Allemeersch en Roshon van Eijma bezorgden TOP de zege.

Meer uit Voetbal

DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

2 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

6 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

6 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

6 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

7 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

8 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

10 uur geleden