Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

EINDHOVEN (ANP) - Koploper Willem II heeft in de Keuken Kampioen Divisie niet weten te profiteren van het puntenverlies van naaste belager Roda JC. De ploeg van trainer Peter Maes speelde op de valreep met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Jong PSV. De Tilburgers maakten pas drie minuten voor tijd de gelijkmaker.

Willem II, dat vorige week al gelijkspeelde tegen Jong Ajax, heeft nog altijd 6 punten voorsprong op Roda. De nummer 2 van de ranglijst kwam vrijdag niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen Jong FC Utrecht.

Willem II kreeg goede kansen via Michael de Leeuw, maar zag PSV'er Jevon Simons na een klein half uur op de paal schieten. Ondanks goede mogelijkheden voor beide ploegen viel de openingstreffer van PSV pas in de 66e minuut. Isaac Babadi, die onlangs even voor straf uit de selectie van het eerste was gezet, scoorde na een combinatie met Koen Jansen. Runar Thor Sigurgeirsson schoot in de slotfase een rebound binnen, 1-1.

Jong Ajax

De wedstrijd tussen Jong Ajax en FC Dordrecht eindigde in Amsterdam eveneens in een gelijkspel: 2-2. De bezoekers kwamen in de 6e minuut op voorsprong via Mathis Suray, maar Jaydon Banel en Julian Brandes draaiden binnen een kwartier de wedstrijd om, 2-1. Ilias Bronkhorst bracht Dordrecht in de 58e minuut langszij. Antef Tsoungui (Dordrecht) kreeg tien minuten later zijn tweede gele kaart.

TOP Oss boekte een verrassende 2-1-zege bij SC Cambuur. Alle treffers vielen in het laatste kwartier. Remco Balk zette Cambuur op voorsprong, maar Arthur Allemeersch en Roshon van Eijma bezorgden TOP de zege.

Meer uit Voetbal

Ajax in ieder geval tot winterstop zonder spits Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.

10 minuten geleden
Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

22 minuten geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

29 minuten geleden
Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

1 uur geleden
Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

13 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

16 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

18 uur geleden