Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

Koploper Willem II verspeelt tegen Jong PSV opnieuw punten

EINDHOVEN (ANP) - Koploper Willem II heeft in de Keuken Kampioen Divisie niet weten te profiteren van het puntenverlies van naaste belager Roda JC. De ploeg van trainer Peter Maes speelde op de valreep met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Jong PSV. De Tilburgers maakten pas drie minuten voor tijd de gelijkmaker.

Willem II, dat vorige week al gelijkspeelde tegen Jong Ajax, heeft nog altijd 6 punten voorsprong op Roda. De nummer 2 van de ranglijst kwam vrijdag niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen Jong FC Utrecht.

Willem II kreeg goede kansen via Michael de Leeuw, maar zag PSV'er Jevon Simons na een klein half uur op de paal schieten. Ondanks goede mogelijkheden voor beide ploegen viel de openingstreffer van PSV pas in de 66e minuut. Isaac Babadi, die onlangs even voor straf uit de selectie van het eerste was gezet, scoorde na een combinatie met Koen Jansen. Runar Thor Sigurgeirsson schoot in de slotfase een rebound binnen, 1-1.

Jong Ajax

De wedstrijd tussen Jong Ajax en FC Dordrecht eindigde in Amsterdam eveneens in een gelijkspel: 2-2. De bezoekers kwamen in de 6e minuut op voorsprong via Mathis Suray, maar Jaydon Banel en Julian Brandes draaiden binnen een kwartier de wedstrijd om, 2-1. Ilias Bronkhorst bracht Dordrecht in de 58e minuut langszij. Antef Tsoungui (Dordrecht) kreeg tien minuten later zijn tweede gele kaart.

TOP Oss boekte een verrassende 2-1-zege bij SC Cambuur. Alle treffers vielen in het laatste kwartier. Remco Balk zette Cambuur op voorsprong, maar Arthur Allemeersch en Roshon van Eijma bezorgden TOP de zege.

Meer uit Voetbal

AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

6 minuten geleden
NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

21 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

1 dag geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

1 dag geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

1 dag geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

1 dag geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden