Koploper Willem II pakt op de valreep punt bij MVV
MAASTRICHT (ANP) - Willem II heeft op de valreep een punt gepakt bij MVV. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie maakte in Maastricht pas in de blessuretijd gelijk: 1-1.
Na het gelijkspel komt Willem II op 74 punten. Roda JC, dat vrijdag gelijkspeelde tegen De Graafschap (1-1), heeft 3 punten minder. Nummer 3 FC Groningen heeft 67 punten en een wedstrijd minder gespeeld. MVV is de nummer 7 van de eerste divisie.
Ondanks het verschil op de ranglijst was MVV de betere ploeg in de eerste helft. Vooral Dailon Livramento liet zich zien met een aantal gevaarlijke acties. De spits tekende in de elfde minuut ook voor de 1-0. Na een snelle counter legde Nicky Souren de bal af, waarna Livramento eenvoudig kon scoren.
Willem II was na rust via onder anderen Jeredy Hilterman en invaller Jeremy Bokila gevaarlijk, maar MVV-keeper Romain Matthys had een antwoord op de inzetten. Livramento kreeg nog mogelijkheden om de voorsprong uit te bouwen. In de blessuretijd tekende Hilterman alsnog voor de gelijkmaker, 1-1.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
7 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
13 uur geleden