Koploper Willem II pakt op de valreep punt bij MVV
MAASTRICHT (ANP) - Willem II heeft op de valreep een punt gepakt bij MVV. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie maakte in Maastricht pas in de blessuretijd gelijk: 1-1.
Na het gelijkspel komt Willem II op 74 punten. Roda JC, dat vrijdag gelijkspeelde tegen De Graafschap (1-1), heeft 3 punten minder. Nummer 3 FC Groningen heeft 67 punten en een wedstrijd minder gespeeld. MVV is de nummer 7 van de eerste divisie.
Ondanks het verschil op de ranglijst was MVV de betere ploeg in de eerste helft. Vooral Dailon Livramento liet zich zien met een aantal gevaarlijke acties. De spits tekende in de elfde minuut ook voor de 1-0. Na een snelle counter legde Nicky Souren de bal af, waarna Livramento eenvoudig kon scoren.
Willem II was na rust via onder anderen Jeredy Hilterman en invaller Jeremy Bokila gevaarlijk, maar MVV-keeper Romain Matthys had een antwoord op de inzetten. Livramento kreeg nog mogelijkheden om de voorsprong uit te bouwen. In de blessuretijd tekende Hilterman alsnog voor de gelijkmaker, 1-1.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
20 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
21 uur geleden