Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Willem II pakt op de valreep punt bij MVV

Koploper Willem II pakt op de valreep punt bij MVV

MAASTRICHT (ANP) - Willem II heeft op de valreep een punt gepakt bij MVV. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie maakte in Maastricht pas in de blessuretijd gelijk: 1-1.

Na het gelijkspel komt Willem II op 74 punten. Roda JC, dat vrijdag gelijkspeelde tegen De Graafschap (1-1), heeft 3 punten minder. Nummer 3 FC Groningen heeft 67 punten en een wedstrijd minder gespeeld. MVV is de nummer 7 van de eerste divisie.

Ondanks het verschil op de ranglijst was MVV de betere ploeg in de eerste helft. Vooral Dailon Livramento liet zich zien met een aantal gevaarlijke acties. De spits tekende in de elfde minuut ook voor de 1-0. Na een snelle counter legde Nicky Souren de bal af, waarna Livramento eenvoudig kon scoren.

Willem II was na rust via onder anderen Jeredy Hilterman en invaller Jeremy Bokila gevaarlijk, maar MVV-keeper Romain Matthys had een antwoord op de inzetten. Livramento kreeg nog mogelijkheden om de voorsprong uit te bouwen. In de blessuretijd tekende Hilterman alsnog voor de gelijkmaker, 1-1.

Meer uit Voetbal

Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

4 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

4 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

4 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

5 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

5 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

5 uur geleden
Trainer Heitinga verwacht buitenspeler Moro snel bij Ajax

ZEIST (ANP) - Trainer John Heitinga verwacht dat Raúl Moro snel een contract bij Ajax tekent. "Ik verwacht hem binnen een aantal dagen wel bij ons", zei hij op een persconferentie tijdens een trainingskamp in Zeist.

6 uur geleden