Koploper Willem II pakt op de valreep punt bij MVV
MAASTRICHT (ANP) - Willem II heeft op de valreep een punt gepakt bij MVV. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie maakte in Maastricht pas in de blessuretijd gelijk: 1-1.
Na het gelijkspel komt Willem II op 74 punten. Roda JC, dat vrijdag gelijkspeelde tegen De Graafschap (1-1), heeft 3 punten minder. Nummer 3 FC Groningen heeft 67 punten en een wedstrijd minder gespeeld. MVV is de nummer 7 van de eerste divisie.
Ondanks het verschil op de ranglijst was MVV de betere ploeg in de eerste helft. Vooral Dailon Livramento liet zich zien met een aantal gevaarlijke acties. De spits tekende in de elfde minuut ook voor de 1-0. Na een snelle counter legde Nicky Souren de bal af, waarna Livramento eenvoudig kon scoren.
Willem II was na rust via onder anderen Jeredy Hilterman en invaller Jeremy Bokila gevaarlijk, maar MVV-keeper Romain Matthys had een antwoord op de inzetten. Livramento kreeg nog mogelijkheden om de voorsprong uit te bouwen. In de blessuretijd tekende Hilterman alsnog voor de gelijkmaker, 1-1.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
3 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
7 uur geledenPRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.
8 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
11 uur geleden