Koploper Willem II pakt drie punten bij De Graafschap
TILBURG (ANP) - Koploper Willem II heeft in de eerste divisie een belangrijke overwinning behaald. Op bezoek bij nummer vier De Graafschap zegevierden de Tilburgers met 2-0.
Het team van de Belgische trainer Peter Maes won zo voor het eerst sinds 12 januari. De voorgaande drie duels eindigden in een 1-1-gelijkspel. De komende weken speelt Willem II thuis tegen ADO Den Haag en Roda JC.
In Doetinchem tikte Thijs Oosting in de openingsfase met zijn knie een rebound binnen en vlak na rust zorgde Ringo Meerveld met een verwoestende uithaal voor de tweede Tilburgse treffer.
Roda JC nam door een 4-1-overwinning op FC Dordrecht de tweede plaats over van ADO Den Haag, maar die ploeg komt zondag nog in actie tegen FC Den Bosch. Willem II heeft 54 punten, Roda 47 en ADO 46. De nummers één en twee promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
19 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
20 uur geleden