Koploper Willem II pakt drie punten bij De Graafschap
TILBURG (ANP) - Koploper Willem II heeft in de eerste divisie een belangrijke overwinning behaald. Op bezoek bij nummer vier De Graafschap zegevierden de Tilburgers met 2-0.
Het team van de Belgische trainer Peter Maes won zo voor het eerst sinds 12 januari. De voorgaande drie duels eindigden in een 1-1-gelijkspel. De komende weken speelt Willem II thuis tegen ADO Den Haag en Roda JC.
In Doetinchem tikte Thijs Oosting in de openingsfase met zijn knie een rebound binnen en vlak na rust zorgde Ringo Meerveld met een verwoestende uithaal voor de tweede Tilburgse treffer.
Roda JC nam door een 4-1-overwinning op FC Dordrecht de tweede plaats over van ADO Den Haag, maar die ploeg komt zondag nog in actie tegen FC Den Bosch. Willem II heeft 54 punten, Roda 47 en ADO 46. De nummers één en twee promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
20 minuten geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
2 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
10 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
23 uur geleden