Koploper Willem II lijdt weer puntenverlies, nu tegen Cambuur
TILBURG (ANP) - Koploper Willem II is er in de eerste divisie niet in geslaagd om thuis te winnen van SC Cambuur. Het werd 1-1, voor de derde keer op rij. De Tilburgers treffen in de komende weken achtereenvolgens De Graafschap, ADO Den Haag en Roda JC.
Na nog geen zes minuten spelen ging de bal op de stip na licht contact tussen Willem II-verdediger Tommy St. Jago en Cambuur-aanvaller Agustin Anello. De strafschop werd door Milan Smit binnengeschoten.
De thuisploeg kwam in de eerste helft op gelijke hoogte, na opnieuw een toegekende penalty. St. Jago schoot de bal tegen de arm van Thomas Poll. Volgens scheidsrechter Erwin Blank strafbaar hands. Thijs Oosting schoot in twee instanties raak.
In de tweede helft bleven meer doelpunten uit, waardoor Willem II opnieuw puntenverlies leed. ADO Den Haag won met 3-1 bij TOP Oss en verkleinde de achterstand tot 5 punten. Roda JC kan maandag bij een zege op Jong AZ op 4 punten van Willem II komen.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
27 minuten geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
36 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
23 uur geleden