Koploper Willem II lijdt weer puntenverlies, nu tegen Cambuur
TILBURG (ANP) - Koploper Willem II is er in de eerste divisie niet in geslaagd om thuis te winnen van SC Cambuur. Het werd 1-1, voor de derde keer op rij. De Tilburgers treffen in de komende weken achtereenvolgens De Graafschap, ADO Den Haag en Roda JC.
Na nog geen zes minuten spelen ging de bal op de stip na licht contact tussen Willem II-verdediger Tommy St. Jago en Cambuur-aanvaller Agustin Anello. De strafschop werd door Milan Smit binnengeschoten.
De thuisploeg kwam in de eerste helft op gelijke hoogte, na opnieuw een toegekende penalty. St. Jago schoot de bal tegen de arm van Thomas Poll. Volgens scheidsrechter Erwin Blank strafbaar hands. Thijs Oosting schoot in twee instanties raak.
In de tweede helft bleven meer doelpunten uit, waardoor Willem II opnieuw puntenverlies leed. ADO Den Haag won met 3-1 bij TOP Oss en verkleinde de achterstand tot 5 punten. Roda JC kan maandag bij een zege op Jong AZ op 4 punten van Willem II komen.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
12 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
13 uur geleden