Koploper Willem II lijdt weer puntenverlies, nu tegen Cambuur
TILBURG (ANP) - Koploper Willem II is er in de eerste divisie niet in geslaagd om thuis te winnen van SC Cambuur. Het werd 1-1, voor de derde keer op rij. De Tilburgers treffen in de komende weken achtereenvolgens De Graafschap, ADO Den Haag en Roda JC.
Na nog geen zes minuten spelen ging de bal op de stip na licht contact tussen Willem II-verdediger Tommy St. Jago en Cambuur-aanvaller Agustin Anello. De strafschop werd door Milan Smit binnengeschoten.
De thuisploeg kwam in de eerste helft op gelijke hoogte, na opnieuw een toegekende penalty. St. Jago schoot de bal tegen de arm van Thomas Poll. Volgens scheidsrechter Erwin Blank strafbaar hands. Thijs Oosting schoot in twee instanties raak.
In de tweede helft bleven meer doelpunten uit, waardoor Willem II opnieuw puntenverlies leed. ADO Den Haag won met 3-1 bij TOP Oss en verkleinde de achterstand tot 5 punten. Roda JC kan maandag bij een zege op Jong AZ op 4 punten van Willem II komen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
58 minuten geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
9 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
10 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
11 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.
13 uur geleden