Koploper Willem II heeft geen enkele moeite met TOP Oss
OSS (ANP) - Willem II heeft de uitwedstrijd tegen TOP Oss simpel weten te winnen. De koploper in de eerste divisie zegevierde met 5-0 bij de hekkensluiter.
Na bijna een kwartier maakte Ringo Meerveld de eerste Tilburgse treffer na zwak verdedigen aan de kant van de thuisploeg. Tegen het einde van de eerste helft zorgde Matthias Verreth met een fraaie uithaal voor de 2-0.
Een veel sterker Willem II liep na de pauze verder uit door doelpunten van Jeremy Bokila (2x) en opnieuw Meerveld. De ploeg van trainer Peter Maes heeft nu 48 punten uit 21 wedstrijden.
ADO Den Haag steeg naar de tweede plaats door in een spectaculair duel De Graafschap opzij te zetten. Het werd 5-3, na een 0-2-achterstand halverwege. ADO staat nu op 40 punten, 1 punt meer dan Roda JC. Het thuisduel van de Limburgers met FC Eindhoven werd afgelast.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
43 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
56 minuten geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
19 uur geleden