Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Tottenham Hotspur verslaat Arsenal in Londense derby

Koploper Tottenham Hotspur verslaat Arsenal in Londense derby

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de Premier League de koppositie geconsolideerd. De ploeg van coach José Mourinho versloeg op eigen veld stadgenoot Arsenal met 2-0. Son Heung-min en Harry Kane kwamen in de eerste helft tot scoren. Basisspeler Steven Bergwijn werd bij de thuisclub in de extra tijd gewisseld.

Bij de Londense derby waren 2000 toeschouwers aanwezig in het stadion, dat een capaciteit heeft van 60.000 bezoekers. Dankzij de versoepeling van de Engelse coronaregels mochten er onder strikte voorwaarden weer wat fans naar binnen.

Liverpool kan in punten op gelijke hoogte komen met Tottenham. De titelverdediger moet dan zondagavond wel thuis winnen van middenmoter Wolverhampton Wanderers.

Voorsprong

De Spurs kwamen in de 13e minuut op voorsprong. De Zuid-Koreaan Son kreeg alle tijd en ruimte om uit te halen en deed dat met succes. Het was dit seizoen zijn tiende competitietreffer. Op slag van rust verdubbelde Kane de marge met een schot in de korte hoek, op aangeven van Son. Het was voor Kane zijn 250e doelpunt voor land en club in zijn professionele loopbaan.

Tottenham heeft sinds de thuisnederlaag op 13 september tegen Everton (0-1) niet meer verloren in de Premier League. Arsenal daarentegen haalde 1 punt uit de laatste vier duels en is inmiddels afgegleden naar de vijftiende plek.

Leicester City staat derde met 21 punten, 3 minder dan de Spurs. De ploeg van Brendan Rodgers won met 2-1 bij Sheffield United. Jamie Vardy maakte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd het winnende doelpunt. Dat was zijn negende treffer in de huidige competitie.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

2 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

2 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

5 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

6 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

7 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

8 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

9 uur geleden