Koploper Real Madrid verspeelt opnieuw punten in Sevilla
SEVILLA (ANP) - Real Madrid heeft opnieuw punten verspeeld in Sevilla. De koploper kwam bij Real Betis niet verder dan 1-1. Anderhalve maand geleden speelde Real bij FC Sevilla ook met 1-1 gelijk.
Jude Bellingham zette Real in de 53e minuut, na een fraaie pass van Brahim Díaz achter de verdediging, in de beginfase na rust op voorsprong. Voor de topscorer van La Liga was het alweer zijn twaalfde doelpunt. De gelijkmaker was nog mooier. Verdediger Aitor Ruibal schoot de bal, halverwege de tweede helft, van ver buiten het zestienmetergebied achter doelman Andriy Loenin.
Real Madrid heeft na zestien duels 39 punten. Girona kan zondag de eerste plek overnemen, maar dan moet de club van Daley Blind wel winnen bij nummer 3 FC Barcelona.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
9 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
17 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
17 uur geleden