Koploper PSV scoort zesmaal tegen nummer laatst Vitesse
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de thuiswedstrijd tegen Vitesse eenvoudig gewonnen. De koploper van de Eredivisie versloeg de nummer laatst met 6-0 en telde zo verder af naar de 25e landstitel.
PSV heeft een voorsprong van 12 punten op Feyenoord, dat zondag een uitduel met Heracles Almelo afwerkt. Het doelsaldo van de lijstaanvoerder is vier speelronden voor het einde van de competitie ook veel beter dan dat van de concurrent uit Rotterdam. PSV speelt dit seizoen nog tegen sc Heerenveen, Sparta Rotterdam, Fortuna Sittard en RKC Waalwijk.
Luuk de Jong scoorde tweemaal en is nu met 26 treffers topscorer van de Eredivisie. Malik Tillman, André Ramalho, Johan Bakayoko en Hirving Lozano troffen eveneens doel. Vitesse blijft de nummer laatst van de ranglijst, met een achterstand van 7 punten op RKC Waalwijk. Die nummer 16 van de ranglijst speelt zaterdag nog tegen AZ.
Vitesse degradeerde tweemaal uit de Eredivisie en speelt sinds het seizoen 1989/1990 onafgebroken op het hoogste niveau. De Gelderse club kampt ook met grote financiële problemen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
7 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
11 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
13 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
14 uur geleden