Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper PSV scoort zesmaal tegen nummer laatst Vitesse

Koploper PSV scoort zesmaal tegen nummer laatst Vitesse

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de thuiswedstrijd tegen Vitesse eenvoudig gewonnen. De koploper van de Eredivisie versloeg de nummer laatst met 6-0 en telde zo verder af naar de 25e landstitel.

PSV heeft een voorsprong van 12 punten op Feyenoord, dat zondag een uitduel met Heracles Almelo afwerkt. Het doelsaldo van de lijstaanvoerder is vier speelronden voor het einde van de competitie ook veel beter dan dat van de concurrent uit Rotterdam. PSV speelt dit seizoen nog tegen sc Heerenveen, Sparta Rotterdam, Fortuna Sittard en RKC Waalwijk.

Luuk de Jong scoorde tweemaal en is nu met 26 treffers topscorer van de Eredivisie. Malik Tillman, André Ramalho, Johan Bakayoko en Hirving Lozano troffen eveneens doel. Vitesse blijft de nummer laatst van de ranglijst, met een achterstand van 7 punten op RKC Waalwijk. Die nummer 16 van de ranglijst speelt zaterdag nog tegen AZ.

Vitesse degradeerde tweemaal uit de Eredivisie en speelt sinds het seizoen 1989/1990 onafgebroken op het hoogste niveau. De Gelderse club kampt ook met grote financiële problemen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

42 minuten geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

55 minuten geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

1 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

1 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

1 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

5 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

9 uur geleden