Koploper PSV met dezelfde elf namen tegen PEC Zwolle
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint ongewijzigd aan het competitieduel met PEC Zwolle. Trainer Peter Bosz stuurt dezelfde elf namen het veld in als eerder deze week in de Champions League tegen Lens (1-0 winst).
Dat betekent dat Guus Til opnieuw de rol van aanvallende middenvelder op zich neemt. Woensdag tegen Lens stond hij dit seizoen voor het eerst aan de aftrap in een Champions League-wedstrijd. In de Eredivisie is hij de laatste tijd ook basisspeler.
PSV heeft dit seizoen in de competitie nog geen puntenverlies geleden. De Eindhovenaren staan met 33 punten uit elf duels bovenaan. De wedstrijd tegen PEC Zwolle, de huidige nummer 8, begint om 12.15 uur.
Opstelling PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Boscagli en Dest; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lozano.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.
17 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.
17 uur geleden