Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper PSV boekt ruime zege (1-7) bij PEC Zwolle

Koploper PSV boekt ruime zege (1-7) bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle in de Eredivisie op overtuigende wijze gewonnen. De koploper was met liefst 7-1 te sterk. Voor PSV, dat nog altijd ongeslagen is, betekende het de derde overwinning op een rij in de competitie.

Johan Bakayoko kopte PSV na een half uur op voorsprong. Kort daarna scoorde Luuk de Jong ook met zijn hoofd, uit een hoekschop van Joey Veerman. Zwolle kwam kort voor rust terug in de wedstrijd, toen PSV-doelman Walter Benítez in de fout ging bij een schot van Eliano Reijnders (1-2).

PSV haalde na rust de spanning gauw uit de wedstrijd. De Jong schoot in de 51e minuut van dichtbij binnen en ook Bakayoko had na een uur spelen weer succes (1-4). De vijfde PSV-treffer kwam op naam van De Jong, die met 22 doelpunten nu topscorer in de Eredivisie is. Sam Kersten werkte de bal daarna nog in eigen doel en invaller Ricardo Pepi was trefzeker.

PSV heeft 13 punten voorsprong op Feyenoord, dat zondag een uitwedstrijd tegen Almere City speelt.

Meer uit Voetbal

HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

1 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

2 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

2 uur geleden
Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

19 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

19 uur geleden
Feyenoord laat gehuurde aanvaller Larin terugkeren naar Mallorca

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.

21 uur geleden
Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

23 uur geleden