Koploper PSV boekt ruime zege (1-7) bij PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle in de Eredivisie op overtuigende wijze gewonnen. De koploper was met liefst 7-1 te sterk. Voor PSV, dat nog altijd ongeslagen is, betekende het de derde overwinning op een rij in de competitie.
Johan Bakayoko kopte PSV na een half uur op voorsprong. Kort daarna scoorde Luuk de Jong ook met zijn hoofd, uit een hoekschop van Joey Veerman. Zwolle kwam kort voor rust terug in de wedstrijd, toen PSV-doelman Walter Benítez in de fout ging bij een schot van Eliano Reijnders (1-2).
PSV haalde na rust de spanning gauw uit de wedstrijd. De Jong schoot in de 51e minuut van dichtbij binnen en ook Bakayoko had na een uur spelen weer succes (1-4). De vijfde PSV-treffer kwam op naam van De Jong, die met 22 doelpunten nu topscorer in de Eredivisie is. Sam Kersten werkte de bal daarna nog in eigen doel en invaller Ricardo Pepi was trefzeker.
PSV heeft 13 punten voorsprong op Feyenoord, dat zondag een uitwedstrijd tegen Almere City speelt.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
6 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
15 uur geleden