Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper PEC lijdt vijfde nederlaag in Keuken Kampioen Divisie

Koploper PEC lijdt vijfde nederlaag in Keuken Kampioen Divisie

MAASTRICHT (ANP) - Koploper PEC Zwolle heeft voor de vijfde keer verloren in de Keuken Kampioen Divisie. De Zwollenaren gaven in de uitwedstrijd tegen MVV Maastricht een 2-0-voorsprong uit handen en verloren met 3-2. Voor PEC was het de achtste wedstrijd van de 26 die geen zege opleverde.

Haris Medunjanin bracht de Zwollenaren in de dertiende minuut aan de leiding en niet veel later maakte Younes Taha er, op aangeven van Medunjanin, 0-2 van. Het leek een eenvoudige avond te gaan worden voor PEC, maar het liep toch anders.

Orhan Dzepar verkleinde de achterstand na een half uur tot één goal. In de 81e minuut maakte de Belg Koen Kostons gelijk. Hij werd fraai bediend door Nabil El Basri, omspeelde keeper Jasper Schendelaar en schoot beheerst raak. Invaller Rayan El Azrak bezorgde MVV in de 95e minuut een verrassende overwinning, door de bal in het lege doel te werken nadat de uitkomende Schendelaar door een kopballetje van Kostons op het verkeerde been was gezet.

Titelrace

PEC heeft nog 3 punten voorsprong op nummer 2 Heracles, dat vrijdag met liefst 7-0 te sterk was voor Telstar. Nummer 3 Almere City heeft 8 punten minder dan Heracles. De beste twee ploegen promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.

Het duel tussen Jong PSV en Jong AZ leverde geen winnaar op. Het werd 3-3 in Eindhoven.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

9 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

15 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

21 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden