Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper PEC lijdt vijfde nederlaag in Keuken Kampioen Divisie

Koploper PEC lijdt vijfde nederlaag in Keuken Kampioen Divisie

MAASTRICHT (ANP) - Koploper PEC Zwolle heeft voor de vijfde keer verloren in de Keuken Kampioen Divisie. De Zwollenaren gaven in de uitwedstrijd tegen MVV Maastricht een 2-0-voorsprong uit handen en verloren met 3-2. Voor PEC was het de achtste wedstrijd van de 26 die geen zege opleverde.

Haris Medunjanin bracht de Zwollenaren in de dertiende minuut aan de leiding en niet veel later maakte Younes Taha er, op aangeven van Medunjanin, 0-2 van. Het leek een eenvoudige avond te gaan worden voor PEC, maar het liep toch anders.

Orhan Dzepar verkleinde de achterstand na een half uur tot één goal. In de 81e minuut maakte de Belg Koen Kostons gelijk. Hij werd fraai bediend door Nabil El Basri, omspeelde keeper Jasper Schendelaar en schoot beheerst raak. Invaller Rayan El Azrak bezorgde MVV in de 95e minuut een verrassende overwinning, door de bal in het lege doel te werken nadat de uitkomende Schendelaar door een kopballetje van Kostons op het verkeerde been was gezet.

Titelrace

PEC heeft nog 3 punten voorsprong op nummer 2 Heracles, dat vrijdag met liefst 7-0 te sterk was voor Telstar. Nummer 3 Almere City heeft 8 punten minder dan Heracles. De beste twee ploegen promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.

Het duel tussen Jong PSV en Jong AZ leverde geen winnaar op. Het werd 3-3 in Eindhoven.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

2 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

3 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

9 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

10 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

12 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

17 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden