Koploper Paris SG laat 2 punten liggen in Lyon
LYON (ANP) - Koploper Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie 2 punten laten liggen. De uitwedstrijd tegen Olympique Lyon, de ploeg van trainer Peter Bosz, eindigde in 1-1.
Lucas Paquetá maakte na een fraaie pass van Bruno Guimarães in de 8e minuut het openingsdoelpunt voor de thuisclub. Pas in de 76e minuut viel de gelijkmaker. Invaller Thilo Kehrer scoorde met een diagonale schuiver (1-1). Daarna was Kylian Mbappé nog dicht bij de winst voor de club uit Parijs.
PSG kon tegen Lyon vanwege het coronavirus geen beroep doen op Lionel Messi, Ángel Di María, Julian Draxler, Danilo Pereira, Layvin Kurzawa en Gianluigi Donnarumma. Ook de Braziliaanse aanvaller Neymar was door een enkelblessure nog niet beschikbaar. Georginio Wijnaldum had een basisplaats bij de bezoekers. Hij werd in de 83e minuut gewisseld. Ploeggenoot Xavi Simons viel in de 69e minuut in.
PSG leidt met 47 punten, gevolgd door Nice met 36 punten. De nummer 2 won eerder op zondag met 3-0 bij Stade Brest. Olympique Lyon, dat eind november voor de laatste keer won, staat op de elfde plek.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
7 uur geleden