Koploper Paris SG laat 2 punten liggen in Lyon
LYON (ANP) - Koploper Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie 2 punten laten liggen. De uitwedstrijd tegen Olympique Lyon, de ploeg van trainer Peter Bosz, eindigde in 1-1.
Lucas Paquetá maakte na een fraaie pass van Bruno Guimarães in de 8e minuut het openingsdoelpunt voor de thuisclub. Pas in de 76e minuut viel de gelijkmaker. Invaller Thilo Kehrer scoorde met een diagonale schuiver (1-1). Daarna was Kylian Mbappé nog dicht bij de winst voor de club uit Parijs.
PSG kon tegen Lyon vanwege het coronavirus geen beroep doen op Lionel Messi, Ángel Di María, Julian Draxler, Danilo Pereira, Layvin Kurzawa en Gianluigi Donnarumma. Ook de Braziliaanse aanvaller Neymar was door een enkelblessure nog niet beschikbaar. Georginio Wijnaldum had een basisplaats bij de bezoekers. Hij werd in de 83e minuut gewisseld. Ploeggenoot Xavi Simons viel in de 69e minuut in.
PSG leidt met 47 punten, gevolgd door Nice met 36 punten. De nummer 2 won eerder op zondag met 3-0 bij Stade Brest. Olympique Lyon, dat eind november voor de laatste keer won, staat op de elfde plek.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
9 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
9 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
10 uur geleden