Koploper Napoli verslaat concurrent Atalanta in slotfase
BERGAMO (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de landstitel in Italië een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Antonio Conte rekende in Bergamo af met concurrent Atalanta: 2-3. Napoli vergrootte de voorsprong op nummer 3 Atalanta tot 7 punten.
Voormalig international Marten de Roon stond aan de basis van de aanval waaruit Mateo Retegui na een kwartier spelen de 1-0 maakte. Napoli draaide het duel voor rust om, via Matteo Politano en Scott McTominay (1-2).
De Nigeriaan Ademola Lookman speelde in de 55e minuut Giovanni Di Lorenzo fraai voorbij en werkte vervolgens de 2-2 binnen. Het winnende doelpunt voor Napoli kwam een klein kwartier voor tijd op naam van Romelu Lukaku, die van dichtbij raak kopte.
Atalanta behaalde uit de laatste vier competitieduels maar 3 punten. Napoli won de laatste zes wedstrijden.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Het nummer 'Wij houden van Oranje' van André Hazes schalt door de speakers van het stadion als het Nederlands elftal een doelpunt op het WK heeft gemaakt. De KNVB heeft het liedje als 'goaltune' op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verkozen.
12 minuten geledenPALM BEACH GARDENS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo maakt zich geen zorgen over zijn fitheid in aanloop naar zijn zesde WK voetbal met Portugal. "Ik ben in orde. Hebben jullie mijn wedstrijden niet gezien?", zei de 41-jarige vedette vijf dagen voor het eerste groepsduel van zijn land tegen verslaggevers.
20 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich weer op de training van het Nederlands elftal laten zien. De doelman was present op een besloten training van Oranje in Kansas City voor het eerste duel op het WK zondag tegen Japan. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
1 uur geledenBOSTON (ANP/DPA) - Sterspeler Kylian Mbappé vindt het belangrijker om wereldkampioen te worden met Frankrijk dan om topscorer aller tijden van het WK te worden. "Natuurlijk wil ik in de geschiedenisboeken, maar het liefste wil ik terugkeren naar Frankrijk met de cup", zei de aanvaller tegen de zender M6.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.
7 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.
11 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.
14 uur geleden