Koploper Napoli verliest in Serie A thuis met 4-0 van AC Milan
NAPELS (ANP) - Koploper Napoli heeft in de Serie A in eigen stadion met liefst 4-0 verloren van AC Milan, de regerend landskampioen. Het betekende voor Napoli pas de derde nederlaag van het seizoen.
Rafael Leão zette de bezoekers na een kwartier op voorsprong met een stiftje en nog binnen een half uur schoot Brahim Díaz de 0-2 binnen. Na een uur maakte de Portugees Leão er met een hard schot 0-3 van en het werd zelfs 0-4 via de Belg Alexis Saelemaekers, die zo door de defensie van Napoli kon dribbelen. De eindstand was al na 67 minuten bereikt.
Napoli kon tegen de Milanezen niet beschikken over aanvaller Victor Osimhen, de topscorer van de Serie A. De Nigeriaan keerde na de interlandperiode met een bovenbeenblessure terug.
Napoli en AC Milan treffen elkaar ook in de kwartfinales van de Champions League. De eerste wedstrijd wordt op woensdag 14 april gespeeld, in Milaan.
Eerder dit seizoen verloor Napoli thuis met 1-0 van Lazio en uit bij Internazionale met dezelfde cijfers. Ondanks de derde nederlaag houdt Napoli nog een ruime voorsprong op nummer 2 Lazio, dat liefst 16 punten minder heeft.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
6 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
23 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
1 dag geleden