Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Napoli boekt ruime zege op naaste belager Juventus

Koploper Napoli boekt ruime zege op naaste belager Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft op indrukwekkende wijze de voorsprong op Juventus verder vergroot. De koploper van de Serie A won in het eigen Stadio Diego Armando Maradona de topper tegen de nummer 2 met maar liefst 5-1.

Met de overwinning komt Napoli op 47 punten uit achttien wedstrijden, 10 punten meer dan Juventus. Voor de ploeg uit Turijn was de nederlaag het eerste puntenverlies in negen wedstrijden, een reeks waarin zelfs geen tegentreffer werd genoteerd.

Napoli opende na een kwartier de score via topscorer Victor Osimhen. Een halve omhaal van Khvicha Kvaratskhelia werd nog geblokt door keeper Wojciech Szczesny, maar Osimhen stond op de juiste plaats om de rebound binnen te knikken. Een schot van Juventus-aanvaller Ángel Di María plofte vijf minuten later op de verre kruising.

Kvaratskhelia verdubbelde in de slotfase van de eerste helft de voorsprong, waarna Di María even later de 2-1 binnenschoof. Napoli maakte na rust snel een einde aan de aspiraties van de bezoekers. Op aangeven van Kvaratskhelia scoorden achtereenvolgens Amir Rrahmani en Osimhen (4-1). Invaller Eljif Elmas zette in de 72e minuut de 5-1-eindstand op het bord met een van richting veranderd schot.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

8 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

9 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

11 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

12 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

13 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

20 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden