Koploper Manchester City klopt Arsenal opnieuw
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de derde keer dit seizoen gewonnen van Arsenal. De koploper van de Premier League klopte de 'Gunners' in Londen met 1-0. Eerder dit seizoen was City op eigen veld met 1-0 te sterk voor Arsenal en eind december eindigde het onderlinge duel in de League Cup in 4-1 voor de club uit Manchester.
Voor City was het de achttiende overwinning op rij in alle competities. De ploeg van coach Pep Guardiola behield in de Premier League een voorsprong van 10 punten op nummer 2 Leicester City, dat eerder op zondag met 2-1 won bij Aston Villa. Manchester United kan zondagavond weer op gelijke hoogte komen met Leicester City. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer moet daarvoor winnen in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United.
Raheem Sterling was in de beginfase de gevaarlijkste man bij City. Hij kopte al in de 2e minuut raak en was kort daarna dicht bij 0-2. Hij wachtte echter te lang met schieten, waardoor doelman Bernd Leno redding kon brengen. Na de wervelende beginfase viel de productie bij de bezoekers stil. City had echter het geluk, dat ook Arsenal in de afronding niet scherp was.
Het duel in Londen was speciaal voor beide Spaanse trainers. Mikel Arteta (Arsenal) is de voormalige assistent van Guardiola bij Manchester City. De oud-speler van Arsenal trad eind 2019 als hoofdcoach in dienst van de Londense club. Manchester City speelt woensdag in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach.
Meer uit Voetbal
WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
10 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
10 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
18 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
19 uur geleden