Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Manchester City klopt Arsenal opnieuw

Koploper Manchester City klopt Arsenal opnieuw

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de derde keer dit seizoen gewonnen van Arsenal. De koploper van de Premier League klopte de 'Gunners' in Londen met 1-0. Eerder dit seizoen was City op eigen veld met 1-0 te sterk voor Arsenal en eind december eindigde het onderlinge duel in de League Cup in 4-1 voor de club uit Manchester.

Voor City was het de achttiende overwinning op rij in alle competities. De ploeg van coach Pep Guardiola behield in de Premier League een voorsprong van 10 punten op nummer 2 Leicester City, dat eerder op zondag met 2-1 won bij Aston Villa. Manchester United kan zondagavond weer op gelijke hoogte komen met Leicester City. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer moet daarvoor winnen in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United.

Raheem Sterling was in de beginfase de gevaarlijkste man bij City. Hij kopte al in de 2e minuut raak en was kort daarna dicht bij 0-2. Hij wachtte echter te lang met schieten, waardoor doelman Bernd Leno redding kon brengen. Na de wervelende beginfase viel de productie bij de bezoekers stil. City had echter het geluk, dat ook Arsenal in de afronding niet scherp was.

Het duel in Londen was speciaal voor beide Spaanse trainers. Mikel Arteta (Arsenal) is de voormalige assistent van Guardiola bij Manchester City. De oud-speler van Arsenal trad eind 2019 als hoofdcoach in dienst van de Londense club. Manchester City speelt woensdag in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach.

Meer uit Voetbal

Algerije neemt op WK in slotfase afstand van Jordanië

SAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.

4 uur geleden
Haaland met twee doelpunten aan basis van Noorse zege op Senegal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.

7 uur geleden
Frankrijk verslaat Irak, duel twee uur onderbroken door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).

8 uur geleden
Duel tussen Frankrijk en Irak hervat, fans terug in stadion

PHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.

9 uur geleden
Tweede helft van duel Frankrijk met Irak uitgesteld door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.

11 uur geleden
Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

12 uur geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

12 uur geleden