Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Manchester City klopt Arsenal opnieuw

Koploper Manchester City klopt Arsenal opnieuw

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de derde keer dit seizoen gewonnen van Arsenal. De koploper van de Premier League klopte de 'Gunners' in Londen met 1-0. Eerder dit seizoen was City op eigen veld met 1-0 te sterk voor Arsenal en eind december eindigde het onderlinge duel in de League Cup in 4-1 voor de club uit Manchester.

Voor City was het de achttiende overwinning op rij in alle competities. De ploeg van coach Pep Guardiola behield in de Premier League een voorsprong van 10 punten op nummer 2 Leicester City, dat eerder op zondag met 2-1 won bij Aston Villa. Manchester United kan zondagavond weer op gelijke hoogte komen met Leicester City. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer moet daarvoor winnen in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United.

Raheem Sterling was in de beginfase de gevaarlijkste man bij City. Hij kopte al in de 2e minuut raak en was kort daarna dicht bij 0-2. Hij wachtte echter te lang met schieten, waardoor doelman Bernd Leno redding kon brengen. Na de wervelende beginfase viel de productie bij de bezoekers stil. City had echter het geluk, dat ook Arsenal in de afronding niet scherp was.

Het duel in Londen was speciaal voor beide Spaanse trainers. Mikel Arteta (Arsenal) is de voormalige assistent van Guardiola bij Manchester City. De oud-speler van Arsenal trad eind 2019 als hoofdcoach in dienst van de Londense club. Manchester City speelt woensdag in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach.

Meer uit Voetbal

Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

46 minuten geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

46 minuten geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

5 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden