Koploper Liverpool wint na sterke invalbeurt Gakpo
LONDEN (ANP) - Cody Gakpo mag terugkijken op een goede invalbeurt bij Liverpool. De aanvaller mocht na rust bij een voorsprong van 0-1 invallen tijdens het uitduel met Brentford. Hij had met een doelpunt en een assist op een treffer van de van een blessure herstelde Mohamed Salah een groot aandeel in een zege van (1-4).
Liverpool verstevigde de koppositie van de Premier League en heeft nu 5 punten meer dan Manchester City, dat twee duels minder heeft gespeeld. De kampioen speelt later op zaterdag een thuisduel met Chelsea.
Darwin Núnez opende in de 35e minuut de score voor Liverpool. De aanvaller stiftte de bal over Mark Flekken, de Nederlandse doelman van Brentford. Alexis Mac Allister tekende in de 55e minuut voor 0-2. Ivan Toney scoorde bij een achterstand van 0-3 voor Brentford.
Trainer Jürgen Klopp van Liverpool zag Diogo Jota en Curtis Jones voor rust geblesseerd uitvallen. Aanvoerder Virgil van Dijk had weer een basisplaats bij Liverpool en kopte in blessuretijd op de lat. Ryan Gravenberch kwam in de 34e minuut voor Jones in het veld.
Meer uit Voetbal
MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
3 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
2 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.
3 uur geledenZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool vreest dat Alexander Isak in de gewonnen uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2) afgelopen zaterdag een beenbreuk heeft opgelopen. Dat melden The Athletic en Sky Sports. De Engelse club is nog in afwachting van de resultaten van een scan.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Shanice van de Sanden (33) gaat bij PSV voetballen. De aanvalster komt transfervrij over van het Mexicaanse Toluca en tekent een contract tot medio 2027. Van de Sanden sluit tijdens de voorbereiding op de tweede helft van het seizoen aan bij het elftal van Roeland ten Berge.
7 uur geleden