Koploper Liverpool wint na sterke invalbeurt Gakpo
LONDEN (ANP) - Cody Gakpo mag terugkijken op een goede invalbeurt bij Liverpool. De aanvaller mocht na rust bij een voorsprong van 0-1 invallen tijdens het uitduel met Brentford. Hij had met een doelpunt en een assist op een treffer van de van een blessure herstelde Mohamed Salah een groot aandeel in een zege van (1-4).
Liverpool verstevigde de koppositie van de Premier League en heeft nu 5 punten meer dan Manchester City, dat twee duels minder heeft gespeeld. De kampioen speelt later op zaterdag een thuisduel met Chelsea.
Darwin Núnez opende in de 35e minuut de score voor Liverpool. De aanvaller stiftte de bal over Mark Flekken, de Nederlandse doelman van Brentford. Alexis Mac Allister tekende in de 55e minuut voor 0-2. Ivan Toney scoorde bij een achterstand van 0-3 voor Brentford.
Trainer Jürgen Klopp van Liverpool zag Diogo Jota en Curtis Jones voor rust geblesseerd uitvallen. Aanvoerder Virgil van Dijk had weer een basisplaats bij Liverpool en kopte in blessuretijd op de lat. Ryan Gravenberch kwam in de 34e minuut voor Jones in het veld.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
5 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
7 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
17 uur geleden