Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Liverpool wint moeizaam bij hekkensluiter

Koploper Liverpool wint moeizaam bij hekkensluiter

NORWICH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League ook bij hekkensluiter Norwich City gewonnen, maar het kostte de koploper wel veel moeite om doelman Tim Krul te passeren. Met bondscoach Ronald Koeman en keeperstrainer Patrick Lodewijks van het Nederlands elftal op de tribune van stadion Carrow Road wist Krul met enkele knappe reddingen lang zijn doel schoon te houden. De Hagenaar, die mogelijk in beeld is voor het EK omdat Koemans eerste keeper Jasper Cillessen nauwelijks speelt bij Valencia, werd in de 78e minuut alsnog gepasseerd door invaller Sadio Mané: 0-1.

De Senegalees nam een lange bal van aanvoerder Jordan Henderson knap aan uit de lucht. Uit de draai knalde Mané de bal vervolgens in de korte hoek langs Krul. De aanvaller van Liverpool, die zijn rentree maakte na een paar weken afwezigheid vanwege een hamstringblessure, had een slim duwtje uitgedeeld aan verdediger Christoph Zimmermann toen hij de dieptepass van Henderson aannam. Ook de VAR zag er echter geen overtreding in.

Norwich City was in de slotfase nog dicht bij de gelijkmaker, maar spits Teemu Pukki schoot de bal in kansrijke positie recht in de handen van keeper Alisson. Kort voor het doelpunt van Mané had Alexander Tettey de paal naast Alisson geraakt.

Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd bij de 'Reds', Georginio Wijnaldum werd na een uur spelen gewisseld door trainer Jürgen Klopp. Liverpool heeft aan kop van de Engelse competitie nu 25 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City, dat pas woensdag speelt tegen West Ham United. De ploeg van Klopp zette 25 van de 26 competitieduels in winst om en speelde één keer gelijk.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

6 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

6 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

6 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

7 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

9 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

9 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

10 uur geleden