Koploper Liverpool wint moeizaam bij hekkensluiter
NORWICH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League ook bij hekkensluiter Norwich City gewonnen, maar het kostte de koploper wel veel moeite om doelman Tim Krul te passeren. Met bondscoach Ronald Koeman en keeperstrainer Patrick Lodewijks van het Nederlands elftal op de tribune van stadion Carrow Road wist Krul met enkele knappe reddingen lang zijn doel schoon te houden. De Hagenaar, die mogelijk in beeld is voor het EK omdat Koemans eerste keeper Jasper Cillessen nauwelijks speelt bij Valencia, werd in de 78e minuut alsnog gepasseerd door invaller Sadio Mané: 0-1.
De Senegalees nam een lange bal van aanvoerder Jordan Henderson knap aan uit de lucht. Uit de draai knalde Mané de bal vervolgens in de korte hoek langs Krul. De aanvaller van Liverpool, die zijn rentree maakte na een paar weken afwezigheid vanwege een hamstringblessure, had een slim duwtje uitgedeeld aan verdediger Christoph Zimmermann toen hij de dieptepass van Henderson aannam. Ook de VAR zag er echter geen overtreding in.
Norwich City was in de slotfase nog dicht bij de gelijkmaker, maar spits Teemu Pukki schoot de bal in kansrijke positie recht in de handen van keeper Alisson. Kort voor het doelpunt van Mané had Alexander Tettey de paal naast Alisson geraakt.
Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd bij de 'Reds', Georginio Wijnaldum werd na een uur spelen gewisseld door trainer Jürgen Klopp. Liverpool heeft aan kop van de Engelse competitie nu 25 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City, dat pas woensdag speelt tegen West Ham United. De ploeg van Klopp zette 25 van de 26 competitieduels in winst om en speelde één keer gelijk.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
47 minuten geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
7 uur geleden