Koploper Liverpool verspeelt punten tegen West Bromwich Albion
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft punten verspeeld in de Premier League. De landskampioen bleef in eigen huis op 1-1 steken tegen West Bromwich Albion, dat voorlaatste staat. Liverpool heeft aan kop in de Premier League drie punten voorsprong op stadsgenoot Everton.
Sadio Mané opende in de 12e minuut de score voor Liverpool, waar Georginio Wijnaldum de hele wedstrijd speelde. De aanvaller nam de bal knap aan na een pass van Joel Matip, kapte een verdediger uit en schoot de bal langs doelman Sam Johnstone. De thuisploeg had tegen het verdedigende West Bromwich bijna de hele tijd de bal, maar verzuimde in de rest van de eerste helft de volgende treffer te maken.
Ook in de tweede helft bleef een tweede treffer bij Liverpool uit, waardoor het toch lang spannend bleef. Zo'n tien minuten voor tijd ging het mis voor de ploeg van Jürgen Klopp. De steeds opportunistischer spelende bezoekers kwamen op gelijke hoogte. Op een lange voorzet van invaller Matheus Pereira kopte Semi Ajayi de gelijkmaker binnen. Liverpool kon het puntenverlies daarna niet meer voorkomen.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
25 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
41 minuten geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
5 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
7 uur geleden