Koploper Liverpool verspeelt punten tegen West Bromwich Albion
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft punten verspeeld in de Premier League. De landskampioen bleef in eigen huis op 1-1 steken tegen West Bromwich Albion, dat voorlaatste staat. Liverpool heeft aan kop in de Premier League drie punten voorsprong op stadsgenoot Everton.
Sadio Mané opende in de 12e minuut de score voor Liverpool, waar Georginio Wijnaldum de hele wedstrijd speelde. De aanvaller nam de bal knap aan na een pass van Joel Matip, kapte een verdediger uit en schoot de bal langs doelman Sam Johnstone. De thuisploeg had tegen het verdedigende West Bromwich bijna de hele tijd de bal, maar verzuimde in de rest van de eerste helft de volgende treffer te maken.
Ook in de tweede helft bleef een tweede treffer bij Liverpool uit, waardoor het toch lang spannend bleef. Zo'n tien minuten voor tijd ging het mis voor de ploeg van Jürgen Klopp. De steeds opportunistischer spelende bezoekers kwamen op gelijke hoogte. Op een lange voorzet van invaller Matheus Pereira kopte Semi Ajayi de gelijkmaker binnen. Liverpool kon het puntenverlies daarna niet meer voorkomen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
1 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.
3 uur geleden