Koploper Leipzig verslikt zich in Eintracht Frankfurt
FRANKFURT (ANP) - Koploper RB Leipzig heeft zijn derde nederlaag van het seizoen geleden in de Duitse Bundesliga. De ploeg verloor verrassend met 2-0 bij Eintracht Frankfurt. Verdediger Almamy Touré rondde kort na rust de eerste serieuze aanval van Eintracht af met een voltreffer. Diep in blessuretijd verdubbelde Filip Kostic de score.
Borussia Mönchengladbach profiteerde van de uitglijder van Leipzig door in eigen huis met 3-1 te winnen van FSV Mainz 05. Alassane Pléa maakte twee doelpunten voor de Borussen, die naar de tweede plaats in de stand klommen en de achterstand op Leipzig verkleinden tot twee punten.
Bayern München kan de koploper later op zaterdag zelfs op één punt naderen als het weet te winnen van Schalke 04.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
3 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
7 uur geleden