Koploper Inter gaat door in Serie A
MILAAN (ANP) - Koploper Internazionale heeft in de Serie A de vijfde zege op rij behaald. De Milanese ploeg won op eigen veld met 3-0 van middenmoter Genoa. De treffers kwamen op naam van Romelu Lukaku, Matteo Darmian en Alexis Sánchez.
Lukaku kwam al na 32 seconden tot scoren met een flinke uithaal. Dat was niet zijn snelste competitiedoelpunt in dit seizoen. Op 30 september 2020 trof de Belgische aanvaller doel na 26 seconden in de gewonnen uitwedstrijd tegen Benevento (2-5). Lukaku bracht zijn competitietotaal op 18 goals, 1 minder dan Cristiano Ronaldo van Juventus.
Bij Inter speelde verdediger Stefan de Vrij de gehele wedstrijd. Middenvelder Kevin Strootman keerde na de rust niet terug bij Genoa.
Op de ranglijst leidt Inter nu met 56 punten. Stadgenoot AC Milan staat op 49 punten. De nummer 2 komt zondagavond in actie bij AS Roma. Titelhouder Juventus bleef zaterdag bij Hellas Verona steken op 1-1. De nummer 3 heeft daardoor nu een achterstand van 10 punten op Inter, met nog wel een inhaalwedstrijd te spelen.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - Het Nederlands elftal was op het wereldkampioenschap voetbal de meest sportieve ploeg. Dat is het oordeel van de FIFA, die na afloop van de finale tussen Spanje en Argentinië (1-0) bekendmaakte dat Oranje de Fair Play Award won.
6 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft in de Nederlandse nacht van zondag op maandag samen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino de wereldbeker uitgereikt aan Rodri, de Spaanse aanvoerder en beste speler van het WK. Spanje versloeg Argentinië in de finale van het grootste WK ooit in East Rutherford na verlenging met 1-0. Spanje werd voor de tweede keer wereldkampioen.
6 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in tranen afscheid genomen van zijn zesde WK voetbal. De spelmaker van Argentinië verloor in de eindstrijd in East Rutherford na verlenging met 1-0 van Spanje. Messi werd in 2022 wel wereldkampioen met zijn land toen de Argentijnen na strafschoppen wonnen van Frankrijk.
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente is "heel erg trots" op zijn voetballers die in East Rutherford wereldkampioen werden door Argentinië te verslaan (1-0). "Dit is een hele goede generatie voetballers. We zijn altijd in onze ideeën blijven geloven", zei de bondscoach in een flashinterview op het veld. "Het is een hele sterke groep met veel potentie en talent. Ik ben er trots op dat ik deze groep mocht leiden."
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé (27) is met tien doelpunten topscorer van het WK voetbal geworden. Lionel Messi (39), die in de WK-finale op zondag niet tot scoren kwam, eindigde met acht treffers op de tweede plaats. Spanje won de finale met 1-0 na verlenging van Argentinië door een doelpunt van Ferran Torres.
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse voetballers hebben voor de tweede keer de wereldtitel gewonnen. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de finale in East Rutherford in de Verenigde Staten na verlenging te sterk voor regerend kampioen Argentinië: 1-0. Invaller Ferran Torres maakte in de 106e minuut het doelpunt.
8 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Spanje en Argentinië heeft na de reguliere speeltijd nog geen winnaar opgeleverd. In East Rutherford bleven doelpunten uit (0-0), zodat een verlenging nodig is om tot een winnaar te komen. Als het ook na verlenging nog gelijk staat, volgt een strafschoppenserie.
9 uur geleden