Koploper Inter gaat door in Serie A
MILAAN (ANP) - Koploper Internazionale heeft in de Serie A de vijfde zege op rij behaald. De Milanese ploeg won op eigen veld met 3-0 van middenmoter Genoa. De treffers kwamen op naam van Romelu Lukaku, Matteo Darmian en Alexis Sánchez.
Lukaku kwam al na 32 seconden tot scoren met een flinke uithaal. Dat was niet zijn snelste competitiedoelpunt in dit seizoen. Op 30 september 2020 trof de Belgische aanvaller doel na 26 seconden in de gewonnen uitwedstrijd tegen Benevento (2-5). Lukaku bracht zijn competitietotaal op 18 goals, 1 minder dan Cristiano Ronaldo van Juventus.
Bij Inter speelde verdediger Stefan de Vrij de gehele wedstrijd. Middenvelder Kevin Strootman keerde na de rust niet terug bij Genoa.
Op de ranglijst leidt Inter nu met 56 punten. Stadgenoot AC Milan staat op 49 punten. De nummer 2 komt zondagavond in actie bij AS Roma. Titelhouder Juventus bleef zaterdag bij Hellas Verona steken op 1-1. De nummer 3 heeft daardoor nu een achterstand van 10 punten op Inter, met nog wel een inhaalwedstrijd te spelen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.
54 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
5 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
7 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
21 uur geleden