Koploper Inter gaat door in Serie A
MILAAN (ANP) - Koploper Internazionale heeft in de Serie A de vijfde zege op rij behaald. De Milanese ploeg won op eigen veld met 3-0 van middenmoter Genoa. De treffers kwamen op naam van Romelu Lukaku, Matteo Darmian en Alexis Sánchez.
Lukaku kwam al na 32 seconden tot scoren met een flinke uithaal. Dat was niet zijn snelste competitiedoelpunt in dit seizoen. Op 30 september 2020 trof de Belgische aanvaller doel na 26 seconden in de gewonnen uitwedstrijd tegen Benevento (2-5). Lukaku bracht zijn competitietotaal op 18 goals, 1 minder dan Cristiano Ronaldo van Juventus.
Bij Inter speelde verdediger Stefan de Vrij de gehele wedstrijd. Middenvelder Kevin Strootman keerde na de rust niet terug bij Genoa.
Op de ranglijst leidt Inter nu met 56 punten. Stadgenoot AC Milan staat op 49 punten. De nummer 2 komt zondagavond in actie bij AS Roma. Titelhouder Juventus bleef zaterdag bij Hellas Verona steken op 1-1. De nummer 3 heeft daardoor nu een achterstand van 10 punten op Inter, met nog wel een inhaalwedstrijd te spelen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
14 uur geleden