Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Feyenoord maanden zonder verdediger Trauner

Koploper Feyenoord maanden zonder verdediger Trauner

ROTTERDAM (ANP) - Koploper Feyenoord kan de komende maanden niet beschikken over centrumverdediger Gernot Trauner. De 30-jarige Oostenrijker, die basisspeler was in alle twintig officiële wedstrijden van de Rotterdammers dit seizoen, moet worden geopereerd aan een knie. Hij mist daardoor "naar verwachting een aanzienlijk deel van de tweede seizoenshelft", aldus Feyenoord.

Trauner liep de blessure donderdag op de training op. Onderzoek heeft uitgewezen dat alleen een operatie de klachten kan verhelpen. Trauner is een belangrijke speler voor de koploper van de Eredivisie. Hij nam in oktober eenmalig de aanvoerdersband van Orkun Kökcü over toen de middenvelder de OneLove-band niet wilde dragen vanwege geloofsovertuigingen.

Trauner kwam vorig jaar zomer voor 1 miljoen euro over van het Oostenrijkse LASK Linz. In zijn eerste Eredivisieseizoen speelde de verdediger dertig duels, scoren deed hij nog niet in competitieverband voor Feyenoord.

Feyenoord hervat de Eredivisie op 8 januari met een uitwedstrijd tegen FC Utrecht. De voorsprong op Ajax en PSV is 3 punten. De ploeg van trainer Arne Slot plaatste zich als groepswinnaar direct voor de achtste finales van de Europa League, waarvan de wedstrijden op 9 en 16 maart zijn. Dat zal waarschijnlijk te vroeg komen voor Trauner.

Meer uit Voetbal

AZ met winst op FC Noah naar achtste finale van Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).

1 uur geleden
Geblesseerde Brobbey mist komende duels van Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.

2 uur geleden
AZ begint met Mijnans en Smit tegen FC Noah

ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.

4 uur geleden
Aanvalster Miedema blijft nog een seizoen bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.

5 uur geleden
Celstraf geëist tegen fan van Oviedo voor racisme tegen Mbappé

OVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.

5 uur geleden
Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.

6 uur geleden
KNVB gaat kennis delen met voetbalbond van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.

6 uur geleden