Koploper Feyenoord maanden zonder verdediger Trauner
ROTTERDAM (ANP) - Koploper Feyenoord kan de komende maanden niet beschikken over centrumverdediger Gernot Trauner. De 30-jarige Oostenrijker, die basisspeler was in alle twintig officiële wedstrijden van de Rotterdammers dit seizoen, moet worden geopereerd aan een knie. Hij mist daardoor "naar verwachting een aanzienlijk deel van de tweede seizoenshelft", aldus Feyenoord.
Trauner liep de blessure donderdag op de training op. Onderzoek heeft uitgewezen dat alleen een operatie de klachten kan verhelpen. Trauner is een belangrijke speler voor de koploper van de Eredivisie. Hij nam in oktober eenmalig de aanvoerdersband van Orkun Kökcü over toen de middenvelder de OneLove-band niet wilde dragen vanwege geloofsovertuigingen.
Trauner kwam vorig jaar zomer voor 1 miljoen euro over van het Oostenrijkse LASK Linz. In zijn eerste Eredivisieseizoen speelde de verdediger dertig duels, scoren deed hij nog niet in competitieverband voor Feyenoord.
Feyenoord hervat de Eredivisie op 8 januari met een uitwedstrijd tegen FC Utrecht. De voorsprong op Ajax en PSV is 3 punten. De ploeg van trainer Arne Slot plaatste zich als groepswinnaar direct voor de achtste finales van de Europa League, waarvan de wedstrijden op 9 en 16 maart zijn. Dat zal waarschijnlijk te vroeg komen voor Trauner.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
8 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden