Koploper FC Volendam verslaat provinciegenoot Telstar
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft de thuiswedstrijd tegen provinciegenoot Telstar, ondanks een vroege achterstand, weten te winnen. Het werd 2-1 voor de koploper van de Keuken Kampioen Divisie.
Glynor Plet zette Telstar al na 5 minuten op voorsprong. Na een half uur maakte verdediger Mike Eerdhuijzen met een kopbal gelijk. Clubtopscorer Robert Mühren bezorgde de thuisploeg nog voor rust een voorsprong met zijn twintigste doelpunt van het seizoen.
Bij FC Volendam keerde Francesco Antonucci terug. Hij viel na ruim een uur in. De Belgische middenvelder wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Feyenoord, waar hij niet in de plannen voorkwam.
FC Volendam vergrootte de voorsprong op concurrent Excelsior tot 6 punten. Excelsior kon zondag niet in actie komen wegens een groot aantal coronabesmettingen binnen de selectie. De Rotterdammers zouden het om 14.30 uur opnemen tegen ADO Den Haag, de nummer 4 van de ranglijst.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
6 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
10 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
10 uur geleden