Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper FC Barcelona zonder problemen langs Cádiz

Koploper FC Barcelona zonder problemen langs Cádiz

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zonder grote problemen in het eigen Camp Nou afgerekend met degradatiekandidaat Cádiz. Dankzij twee doelpunten vlak voor rust, van Sergi Roberto en Robert Lewandowski, kon de Spaanse koploper het in de tweede helft rustig aan doen (2-0). Trainer Xavi kon richting het einde van de wedstrijd dan ook onder anderen Frenkie de Jong sparen voor de return in de Europa League tegen Manchester United van donderdag.

Het eerste duel tussen de twee grootmachten in de tussenronde van het Europese toernooi eindigde donderdag in Spanje in 2-2. Xavi koos er tegen Cádiz voor om zijn elftal op meerdere plekken te wijzigen, maar De Jong behield zijn plek op het middenveld. Middenvelder Pedri ontbreekt de komende tijd vanwege een hamstringblessure.

Barcelona kwam in de 43e minuut op voorsprong via Sergi Roberto, die zijn eerste competitietreffer maakte sinds 23 oktober. Vleugelspeler Ferran Torres dribbelde het strafschopgebied binnen en gaf voor, waarna Sergi Roberto vanuit de rebound raak schoot.

Lewandowski zorgde 3 minuten later al voor een comfortabelere marge. Vanaf de rand van het strafschopgebied schoot de Poolse spits laag raak voor zijn vijftiende competitietreffer van het seizoen.

De ploeg van Xavi blijft zo ongeslagen in 2023. De voorsprong op Real Madrid is nog altijd 8 punten.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

20 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

20 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

23 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

23 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

1 dag geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

1 dag geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

1 dag geleden