Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper FC Barcelona zonder problemen langs Cádiz

Koploper FC Barcelona zonder problemen langs Cádiz

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zonder grote problemen in het eigen Camp Nou afgerekend met degradatiekandidaat Cádiz. Dankzij twee doelpunten vlak voor rust, van Sergi Roberto en Robert Lewandowski, kon de Spaanse koploper het in de tweede helft rustig aan doen (2-0). Trainer Xavi kon richting het einde van de wedstrijd dan ook onder anderen Frenkie de Jong sparen voor de return in de Europa League tegen Manchester United van donderdag.

Het eerste duel tussen de twee grootmachten in de tussenronde van het Europese toernooi eindigde donderdag in Spanje in 2-2. Xavi koos er tegen Cádiz voor om zijn elftal op meerdere plekken te wijzigen, maar De Jong behield zijn plek op het middenveld. Middenvelder Pedri ontbreekt de komende tijd vanwege een hamstringblessure.

Barcelona kwam in de 43e minuut op voorsprong via Sergi Roberto, die zijn eerste competitietreffer maakte sinds 23 oktober. Vleugelspeler Ferran Torres dribbelde het strafschopgebied binnen en gaf voor, waarna Sergi Roberto vanuit de rebound raak schoot.

Lewandowski zorgde 3 minuten later al voor een comfortabelere marge. Vanaf de rand van het strafschopgebied schoot de Poolse spits laag raak voor zijn vijftiende competitietreffer van het seizoen.

De ploeg van Xavi blijft zo ongeslagen in 2023. De voorsprong op Real Madrid is nog altijd 8 punten.

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

2 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

3 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

4 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

5 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

5 uur geleden