Koploper Club Brugge wint topper van KRC Genk
GENK (ANP) - Koploper Club Brugge heeft de topper bij regerend Belgisch kampioen KRC Genk met 2-1 gewonnen. In de laatste minuut maakte Mats Rits de winnende treffer.
De Bruggenaren kwamen in Genk sterk uit de startblokken. Bij de eerste aanval in de derde minuut bracht Charles De Ketelaere de gasten op voorsprong. Nog geen zes minuten later kwam Genk alweer op gelijke hoogte. Na balverlies van Eduard Sobol kwam de bal in de voeten van de Japanner Junya Ito terecht, die profiteerde van dit buitenkansje.
Genk putte moed uit de gelijkmaker en richtte zich meer op de aanval. Mede dankzij goede reddingen van Club-doelman Mignolet bleef het 1-1. In de tweede helft nam Club Brugge toch weer het initiatief. Invaller Siebe Schrijvers was dicht bij de tweede treffer van Club Brugge, maar hij schoot op de paal. Niet veel later kreeg De Ketelaere een uitgelezen kans op zijn tweede doelpunt, maar ook hij mikte vrij voor het doel op de paal. In de slotminuut schoot Rits toch nog raak en bezorgde zijn ploeg de zege.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden