Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley

Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League onverwacht punten laten liggen. De koploper kwam onder leiding van trainer Thomas Tuchel op eigen veld niet verder dan 1-1.

Manchester City, dat won bij stadgenoot United, bracht het verschil met Chelsea daardoor terug tot drie punten. Liverpool kan op een punt komen als het zondag West Ham United verslaat.

Na ruim een half uur zette Kai Havertz Chelsea op voorsprong. De Duitser deed dat met het hoofd, na een afgemeten voorzet van Reece James. Het was opvallend dat Havertz op dat moment nog op het veld stond. Even eerder was hij in een poging de achterlijn te halen over de boarding gesmakt en tussen het publiek terechtgekomen. De aanvaller moest enige tijd worden behandeld.

Nadat Chelsea legio kansen miste kwam Burnley in de slotfase op 1-1. De Tsjech Matej Vydra kon van dichtbij afronden. Hakim Ziyech bleef op de bank bij Chelsea. Erik Pieters mocht de laatste paar minuten meedoen bij Burnley.

Norwich City boekte de eerste zege dit seizoen in de Premier League. Met Tim Krul in het doel deed de club dat tegen Brentford, 1-2. De Noor Mathias Normann en de Fin Teemu Pukki scoorden voor Norwich. Rico Henry deed dat voor de tegenstander.

Norwich haalde door de zege Newcastle United in, dat nu laatste staat. Newcastle komt later op de avond nog in actie tegen Brighton.

Meer uit Voetbal

Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

21 minuten geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

22 minuten geleden
Voetbalsters Spanje winnen opnieuw Nations League

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.

2 uur geleden
Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

5 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

6 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

7 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

7 uur geleden