Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley

Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League onverwacht punten laten liggen. De koploper kwam onder leiding van trainer Thomas Tuchel op eigen veld niet verder dan 1-1.

Manchester City, dat won bij stadgenoot United, bracht het verschil met Chelsea daardoor terug tot drie punten. Liverpool kan op een punt komen als het zondag West Ham United verslaat.

Na ruim een half uur zette Kai Havertz Chelsea op voorsprong. De Duitser deed dat met het hoofd, na een afgemeten voorzet van Reece James. Het was opvallend dat Havertz op dat moment nog op het veld stond. Even eerder was hij in een poging de achterlijn te halen over de boarding gesmakt en tussen het publiek terechtgekomen. De aanvaller moest enige tijd worden behandeld.

Nadat Chelsea legio kansen miste kwam Burnley in de slotfase op 1-1. De Tsjech Matej Vydra kon van dichtbij afronden. Hakim Ziyech bleef op de bank bij Chelsea. Erik Pieters mocht de laatste paar minuten meedoen bij Burnley.

Norwich City boekte de eerste zege dit seizoen in de Premier League. Met Tim Krul in het doel deed de club dat tegen Brentford, 1-2. De Noor Mathias Normann en de Fin Teemu Pukki scoorden voor Norwich. Rico Henry deed dat voor de tegenstander.

Norwich haalde door de zege Newcastle United in, dat nu laatste staat. Newcastle komt later op de avond nog in actie tegen Brighton.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

25 minuten geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

3 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

3 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

4 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

8 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

19 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

21 uur geleden