Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League onverwacht punten laten liggen. De koploper kwam onder leiding van trainer Thomas Tuchel op eigen veld niet verder dan 1-1.
Manchester City, dat won bij stadgenoot United, bracht het verschil met Chelsea daardoor terug tot drie punten. Liverpool kan op een punt komen als het zondag West Ham United verslaat.
Na ruim een half uur zette Kai Havertz Chelsea op voorsprong. De Duitser deed dat met het hoofd, na een afgemeten voorzet van Reece James. Het was opvallend dat Havertz op dat moment nog op het veld stond. Even eerder was hij in een poging de achterlijn te halen over de boarding gesmakt en tussen het publiek terechtgekomen. De aanvaller moest enige tijd worden behandeld.
Nadat Chelsea legio kansen miste kwam Burnley in de slotfase op 1-1. De Tsjech Matej Vydra kon van dichtbij afronden. Hakim Ziyech bleef op de bank bij Chelsea. Erik Pieters mocht de laatste paar minuten meedoen bij Burnley.
Norwich City boekte de eerste zege dit seizoen in de Premier League. Met Tim Krul in het doel deed de club dat tegen Brentford, 1-2. De Noor Mathias Normann en de Fin Teemu Pukki scoorden voor Norwich. Rico Henry deed dat voor de tegenstander.
Norwich haalde door de zege Newcastle United in, dat nu laatste staat. Newcastle komt later op de avond nog in actie tegen Brighton.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
5 minuten geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
2 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
14 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
15 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
17 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
17 uur geleden