Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley

Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League onverwacht punten laten liggen. De koploper kwam onder leiding van trainer Thomas Tuchel op eigen veld niet verder dan 1-1.

Manchester City, dat won bij stadgenoot United, bracht het verschil met Chelsea daardoor terug tot drie punten. Liverpool kan op een punt komen als het zondag West Ham United verslaat.

Na ruim een half uur zette Kai Havertz Chelsea op voorsprong. De Duitser deed dat met het hoofd, na een afgemeten voorzet van Reece James. Het was opvallend dat Havertz op dat moment nog op het veld stond. Even eerder was hij in een poging de achterlijn te halen over de boarding gesmakt en tussen het publiek terechtgekomen. De aanvaller moest enige tijd worden behandeld.

Nadat Chelsea legio kansen miste kwam Burnley in de slotfase op 1-1. De Tsjech Matej Vydra kon van dichtbij afronden. Hakim Ziyech bleef op de bank bij Chelsea. Erik Pieters mocht de laatste paar minuten meedoen bij Burnley.

Norwich City boekte de eerste zege dit seizoen in de Premier League. Met Tim Krul in het doel deed de club dat tegen Brentford, 1-2. De Noor Mathias Normann en de Fin Teemu Pukki scoorden voor Norwich. Rico Henry deed dat voor de tegenstander.

Norwich haalde door de zege Newcastle United in, dat nu laatste staat. Newcastle komt later op de avond nog in actie tegen Brighton.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

5 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

5 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

5 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

5 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

6 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

7 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

9 uur geleden