Koploper Chelsea verspeelt punten tegen Burnley
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League onverwacht punten laten liggen. De koploper kwam onder leiding van trainer Thomas Tuchel op eigen veld niet verder dan 1-1.
Manchester City, dat won bij stadgenoot United, bracht het verschil met Chelsea daardoor terug tot drie punten. Liverpool kan op een punt komen als het zondag West Ham United verslaat.
Na ruim een half uur zette Kai Havertz Chelsea op voorsprong. De Duitser deed dat met het hoofd, na een afgemeten voorzet van Reece James. Het was opvallend dat Havertz op dat moment nog op het veld stond. Even eerder was hij in een poging de achterlijn te halen over de boarding gesmakt en tussen het publiek terechtgekomen. De aanvaller moest enige tijd worden behandeld.
Nadat Chelsea legio kansen miste kwam Burnley in de slotfase op 1-1. De Tsjech Matej Vydra kon van dichtbij afronden. Hakim Ziyech bleef op de bank bij Chelsea. Erik Pieters mocht de laatste paar minuten meedoen bij Burnley.
Norwich City boekte de eerste zege dit seizoen in de Premier League. Met Tim Krul in het doel deed de club dat tegen Brentford, 1-2. De Noor Mathias Normann en de Fin Teemu Pukki scoorden voor Norwich. Rico Henry deed dat voor de tegenstander.
Norwich haalde door de zege Newcastle United in, dat nu laatste staat. Newcastle komt later op de avond nog in actie tegen Brighton.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
23 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
19 uur geleden